Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Folyik a ver az orrabol, a...

Folyik a ver az orrabol, a szajabol, levert, nem tud inni, kohogni akar es fajdalmaban nyavog, lefekszik. Van meg eselye? Mi tortenhetett? Fel eves cica.

Figyelt kérdés
Tiszta ideg vagyok... 2 napja tunt el a cicam es azote mindenhol keressuk ot, ma valahogy hazakerult, mar hivtam neki mentot es oket varjuk. Mitol lehetnek ilyen tunetei? Van eselye, vagy menthetetlen? Lehet fertozo betegseg? (kismama vagyok, es van 2 masik cica is, ok jol vannak.) Megserult vajon? Azt sem ertem, hogyan kerult vissza, annyira rosszul van, hogy jarni sem tud. Most egy takaron fekszik es varjuk, hogy mi lesz. Azt mondtak, meg fogjak rontgenezni, megvizsgaljak, stb, mara biztos ott marad a korhazban, ha egyaltalan megeri szegeny, hogy odaerjen.
2019. okt. 31. 12:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Elütötték, vagy mérgezés.

Kicsi az esélye, hogy bármilyen betegség legyen.

2019. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Mérgezés??? Egér?
2019. okt. 31. 12:58
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudok érdemben segíteni, de nagyon nagyon sajnálom szegényt, és szurkolok neki! :(
2019. okt. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Elütötték vagy patkányméreg (habár ott a fenekéből is folyik a vér). Szóval inkább elütötték (vagy bántalmazta valami ember)
2019. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én sem értek ehhez de sajnálom. Írd meg majd ide mi lett szegénnyel. :(
2019. okt. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Vagy el lett gázolva, vagy valami állatgyűlölő szemétláda bántalmazta, ez szerintem nem betegség.
2019. okt. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

3 napja semmi baja nem volt ;(

elvitte a doki, megvizsgalni, de nagyon rosszul van.

2019. okt. 31. 13:32
 8/27 anonim ***** válasza:
51%

Ezért nem kéne szélnek ereszteni a cicát.

Kint bármi baj érheti.

Persze, szabadság, meg minden, de banyek, a gyermekedet se fogod csakúgy kiengedni, főleg ilyen kicsiként.

2019. okt. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
koszi, erre most pont szuksegem volt.
2019. okt. 31. 14:26
 10/27 A kérdező kommentje:

Hivtak,

nem fertozes, nem mergezes, valami tompa trauma erhette a felso reszet, a mellkasa serult, a tudeje vizes, az agyaban odema van...nem garantaljak, hogy eletben marad, de mindent megtesznek. Infuziot kap, semmi mast nem tehetnek. Vagy elutottek, vagy leesett valahonnan, vagy megverte valaki.

2019. okt. 31. 15:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!