Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tálaltam egy kiscicát pár...

Tálaltam egy kiscicát pár napja. A cica nem akar enni nagyon és már egy teljes napja, hogy nem kakilt semmit és mintha fel lenne puffadva is (talán 5-6 napos) Mit csináljak, hogy kakiljon?

Figyelt kérdés

2018. júl. 21. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Állatorvos. Ha nem viszed el, akkor legalább hívd fel telefonon és kérj tanácsot.
2018. júl. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen pici cicát még egyáltalán nem mindegy, hogy mivel és hogyan etetsz. Tápszer kellene neki cumisüvegből. Ilyenkor még az anyjuk masszirozni szokta a hasukat és úgy tudnak kakilni. Tényleg az lenne a legjobb, ha beszenel egy allatorvossal.
2018. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam. De csak holnap tudom felhívni, ma már nem lehet. De addig is mit tehetnék? Vagy egyáltalán tudok tenni valamit? Masszírozom a pociját, de semmi.
2018. júl. 21. 22:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogj egy langyos nedves ruhát,vagy valamit,ami nem ázik szét! Azzal simizd a pociját,és a kis fenekét is! Így inditja meg az emésztést is az anya cica! Ne erősen,csak mit mikor anya nyalogatja,annyira nyomd! A fenekét is nézd meg!

Viszont ha nem evett talán nincs is mit kikakilnia. A puffadt has férgektől is lehet.

Van tapszered? Vagy mivel próbáltad eddig etetni? Szeme nyitva van már?

2018. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Etetem és eddig jól evett,de vagy 4-5 órája enni is alig eszik. :( A szeme még nincs kinyílva.
2018. júl. 22. 01:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Remeljük nem lesz gond reggelig, de akkor mindenképpen beszélj egy dokival. Majd írd meg mi a helyzet!
2018. júl. 22. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a kiscica meghalt reggelre. :(
2018. júl. 22. 10:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom:( De nagyon jó ember vagy, hogy megpróbaltad megmenteni!
2018. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!