Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szfinx cica tartók?

Szfinx cica tartók?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy ilyen cicát,olvasgattam róla és érdekelne másabb e mint egy normál macska mármint a tartása (eddig Sziámim volt).

Olvastam hogy rendszeresen kell fürdetni stb.

Nehezebb tartani,érzékenyebb mint más fajta(hideget és a tűző napot tudom hogy nem bírja)? Milyen a természete?

Az a kis pihés szőre ki hullik?


2019. nov. 11. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Beszélgess tenyésztőkkel erről nyugodtan, mondd meg, hogy egyelőre csak érdeklődni szeretnél, van pár kérdésed. Legalább megismeritek egymást, és ha elhatározod, hogy ilyen cicát szeretnél, nem fog hezitálni, hogy jó emberhez kerül :)

2019. nov. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm a választ. Ez jó ötlet remélem szívesen fogadnak :) Tavasszal hoznám el addig tudnék egyet előjegyeztetni is egy következő alomból..
2019. nov. 13. 10:50
 3/4 Antalbaba ***** válasza:
100%

Ha el tudsz menni, most lesz macskakiállítás a Lurdy házban, ott okosabbak;-)

Amúgy, ha a sziámit túlélted, akkor van remény - nekem ilyen idegtépő macskám életemben nem volt... Muszáj fürdetni, mert olyan szinten koszol össze mindent maga körül, hogy belehülyülsz. Hiába nyalja magát, beborítja egy viaszos, alapozó-szerű anyag, amit vagy lemosol, vagy az ő ruháján landol, vagy ha elég jó az idő és elvan pucéran, akkor a Te ruhádon, lepedődön... fog kikötni. Másik agybaj a füle: ennyi fülzsírt egy vízilóból nem tudnál kiszedni, mint amit pár nap alatt képes termelni - van, hogy 20-30 babakrémes pálcikámba telik, mire szanált a hallójárata:-( Körmei körül dettó horror viaszmennyiség áll össze. Napra nem viszem, szőrével nem találkoztam, a bajszát néha lekapom, haszna úgy sincs, hagyja is levágni;-) Hideg ellen védekezik: ha a rucija ellenére is fázik, irány a radiátor teteje, vagy a paplan mélye.

Természete: hisztis Terminátor:-)))

2019. nov. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Uramisten utolsó, hát ez nem hangzik túl jól ☹️

Olvastam hogy furdetni kell és zsíros lesz hamar a füle stb de bakker ennyire...

Hát nem is tudom mit mondjak.

Köszönöm szépen hogy megosztottad velem.

2019. nov. 17. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!