Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy tricolor és egy vörös...

Egy tricolor és egy vörös macska mellé hamuszürke vagy fehér cicát választanátok?

Figyelt kérdés
Furcsa kérdés, nem is az, hogy melyik 'illik', hanem Ti a helyemben melyiket szeretnétek? Szürke vagy fehér?
2019. nov. 13. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Mindig a tulajdonságai voltak a döntőek, ha állatot választottam magam mellé. Kivételek voltak a valamilyen nyomorúságból mentett állatok, mert azoknál még a tulajdonságaikat sem néztem, csak azt, hogy segítségre szorulnak.
2019. nov. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
16%
Szia! Macskások körében van egy íratlan szabály, hogy ezt a kettőt sosem keverjük, ha mégis, akkor már semmi mást nem teszünk oda harmadiknak.
2019. nov. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

#2

Macskás vagyok és erről még soha nem hallottam. Nekem is van trikolór, vörös és fekete, gond nélkül.

Lehet, hogy ez a tenyésztők esetében valamilyen szabály, de ivartalanított, kedvtelésből tartott házimacskák esetében nem látom a problémát.

Esetleg ha megindokolnád, nagyon leköteleznél!

2019. nov. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gondolom baromkodott.

Köszi az értelmes válaszokat.

Igazából az érdekelt volna, hogy ha lenne egy vörös meg egy 3színű cicád és szeretnél egy 3.-at, akkor fehér vagy szürke lenne-e, vagy milyen?

2019. nov. 13. 09:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Amelyiknek zöld vagy kék a szeme, vagy szebb az arca.


Van egy csodálatos fehér cicánk, imádjuk, mert olyan mint egy kutya, okos, szófogadó, kedves, ragaszkodó.

Szürke cicám még nem volt, de azok is gyönyörűek.

2019. nov. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!