Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudom miért van ez a...

Nem tudom miért van ez a cicámmal!?

Figyelt kérdés
A cicám mostanában elég kedvetlen, nem annyira aktív, és nyűgös, és eddig nagyon szerette a macska kaját és a pulyka párizsit, viszont már azt nem eszi meg, csak a csirke húst és a sonkát, egész nap itthon van, eddig viszont csavargott és elég nagy a hasa is, lehet, hogy csak a fogváltás miatt ilyen, vagy kiscicája lesz, vagy valami más baja lenne?! (mivel gyerek vagyok nem én döntök, hogy visszük e állatorvoshoz, és autónk sincs, és nagyon messze van a legközelebbi állatorvos)

#kölyök macska #fogváltás #cica #nagyon szeretem a cicám
2019. nov. 14. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Mennyire vagy gyerek? Én annó megfogtam volna a macskahordozót és elsétáltam volna vele , ha a szüleim nem akartak volna elmenni. Valamelyik osztálytársadtól tudsz kérni macskahordozót.

Az enyém egyszer akkor volt ilyen kedvetlen amikor kijött a bolha allergiája... 3 nap alatt nagyon lezüllött szegény, azt hittük kipurcan. Egy szurit kapott és helyre jött.

2019. nov. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kocsival 1 óra az állatorvosig
2019. nov. 14. 19:53
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a miénkbe is van bolha, de ha kiszedem belőle mindet az is jó lesz?
2019. nov. 14. 19:54
 4/12 A kérdező kommentje:
*jót tesz
2019. nov. 14. 19:54
 5/12 A kérdező kommentje:
Senkitől se tudok kérni, de úgy sajnálom, hogy ilyen kis szomorkás, pedig imádom nagyon, és nem akarom, hogy elpusztuljon
2019. nov. 14. 19:55
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
A szüleidnek nem számítanak az állatok, gondolom. Ha kiscicák lesznek, majd elássák őket élve, nem? Minek állat ilyen helyre... Tök mindegy mit mondunk, nálatok minden állat hamar meghal, mert a sivatagban laktok valahol, és ha beteg, nem kezeltetitek.
2019. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha nincs is autótok, honnan tudod, hogy az állatorvos egy órára van kocsival?
2019. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy voltam már ott versenyen, azt mondják van egy a környéken de azt mondták az semmit se ér, és pénz kidobas az egész
2019. nov. 14. 20:15
 9/12 A kérdező kommentje:
De majd megkerdezem a szomszédot hátha elvisz, és köszönöm azoknak akik normális választ adtak és nem csak rosszindulatbol kieltek magukat :)
2019. nov. 14. 20:16
 10/12 A kérdező kommentje:
Különben is, miért asnank el élve? Veled valami nagyon nem kóser
2019. nov. 14. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!