Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudom miért van ez a...

Nem tudom miért van ez a cicámmal!?

Figyelt kérdés
A cicám mostanában elég kedvetlen, nem annyira aktív, és nyűgös, és eddig nagyon szerette a macska kaját és a pulyka párizsit, viszont már azt nem eszi meg, csak a csirke húst és a sonkát, egész nap itthon van, eddig viszont csavargott és elég nagy a hasa is, lehet, hogy csak a fogváltás miatt ilyen, vagy kiscicája lesz, vagy valami más baja lenne?! (mivel gyerek vagyok nem én döntök, hogy visszük e állatorvoshoz, és autónk sincs, és nagyon messze van a legközelebbi állatorvos)

#kölyök macska #fogváltás #cica #nagyon szeretem a cicám
2019. nov. 14. 19:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A cicád valószínűleg beteg, hacsak nem fialni fog, vagy mindkettő.

Eleve ivartalanítani kellett volna már, és nem megvárni, míg vemhes lesz.

Valamint, a macskáknak is szükséges féreghajtásra rutinszerűen, rendszeresen, és folyamatos bolha- és más élősködők elleni védekezésre. Azt már meg sem említem, hogy oltásokra is a halálos macskabetegségek ellen.

Ez persze a szüleid dolga és felelőssége lenne, ha te még kiskorú vagy.

Embereknek készült felvágottat pedig nem kéne adni neki, mint a sonka, vagy párizsi, mert tele van sóval és mesterséges anyagokkal, amik tönkreteszik előbb-utóbb a veséjét.

Sajnálatos, hogy a szüleid mindezekkel nem törődnek. Kérd azt karácsonyra, hogy vigyétek el a cicát orvoshoz, ivartalaníttassák, és kapjon minimum féreghajtót és bolhairtót.

2019. nov. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A has felpuffadása lehet más, komoly betegség is. De lehet vemhes is. Mindenképpen juttasd el orvoshoz, bár nem tudom ha a szüleidnek ennyire nem számít egy élőlény, akkor miből fogod kifizetni.


Az meg baromi higénikus, hogy a macska hordja be a bolhákat a házba, ti meg abban éltek. Majd ha tele lesztek csípésekkel, hátha megváltozik a szüleid véleménye.

2019. nov. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!