Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hasmenése van a cicámnak. Mi...

Hasmenése van a cicámnak. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
4 hónapos kislány cica. Két napja kapott féreghajtót, veszetség elleni és egy alap kombinált oltást. Azóta hasmenése van,elég sokszor,más baja nincsen ugyanugy játszik,eszik. Új helyen van most 2 napja,és pár nap múlva megy a végleges otthonába. Segítséget szeretnék kérni,hogy ezek miatt lehet e a hasmenés? Vagy inkabb vigyen vissza orvoshoz? Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. nov. 20. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Vidd vissza orvoshoz, sokminden okozhatja. Jobb mielőbb tisztázni.
2019. nov. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Mit eszik/iszik? Tejet, nem fermentált tejszármazékot nem kaphat, laktózérzékenyek!

Hat a gyógyszer, ha férges volt, most kijönnek..

A veszettség elleni oltásnak korhatára van, mekkora a cica?

Kapjon sok vizet, nedves tápot, nehogy kiszáradjon! Ha fogyni kezd vagy rosszabbodik a hasmenés, vidd vissza dokihoz! Most is pl. felhívhattad volna!

2019. nov. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja jó, 4 hónapos.. veszettség oltást én úgy tudom 8-9 hónaposan kaphatnak! Nekem legalábbis a doki ezt mondta!
2019. nov. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem kap tejet semmi ilyesmit. A mi orvosunk nem emlitette a 8-9 hónapot, ha rosszabbodik mindenképp vissza viszem
2019. nov. 20. 17:24
 5/9 A kérdező kommentje:
Louisa tasakos illetve whiskas junior száraztápot szokott kapni
2019. nov. 20. 17:33
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Szegény cica.. amennyibe a Whiscas kerül, annyiért rendes tápot is lehet venni/rendelni! Lehet attól megy a hasa.. Remélem csak ideiglenesnek kapja! Próbáld meg a Louisa helyett is inkább főtt májjal, csirkelábbal, csontról főtt hússal megetetni! Tudom, hogy kedveskedni akarsz neki, a máj nem drágább, de az legalább tényleg hús!
2019. nov. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szeretnék váltani. Tudsz ajánlani jó minőségü tápot illetve alutasakosat? Nem hinném hogy a whiskastól megy a hasa eddig is azt kapta
2019. nov. 20. 18:10
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Az én cicám is kap Wiskas juniort, mert imádja. Főleg prémium tápokat kap, de a Wiskasért megőrül, így alkalmanként azt is kap.
2019. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem értek hozzá, de lehet az is, hogy fölfázott. Vagy nemtom, pl allergia esetleg. De ha ezek, akkor pár nap múlva el fog múlni szerintem, de ha nem, akkor konzultálj egy állatorvossal. Vagy akár több-bel is, az a biztos.
2019. nov. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!