Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy 5 éves benti, ivartalaníto...

Egy 5 éves benti, ivartalanított fiú cica mellé egy kölyök cicát is szeretnék. Szerintetek megszokják egymást? Vagy esélytelen, a nagy szétszedné a kicsit?

Figyelt kérdés
2019. nov. 24. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a két éves ivartalanított kandúr mellé hoztam tavaly ősszel egy kislányt. Pár napig nem is engedtem össze őket, csak ajtón keresztül ismerkedtek. A nagy baromi féltékeny volt, szó szerint elkezdett zabálni, előtte pont jó kondiban volt. Aztán pár nap után már együtt aludtak, néha volt egy kis fújás, karmolás.

De utána... A nagy lepisilte naponta többször az ágyunkat, aztán a kicsi is elkezdte.. Gondolom egymást próbálták már a végén túl licitálni... Ennek az lett a vége, hogy két hónapig fóliával takartuk az ágyat, majd sajnos a kanapét is. Aztán vettünk cica távol tartó sprayt és azzal is fújkodtunk. 😂 KB 4 hónap alatt állt helyre a béke, azóta imádják egymást, én meg a pisi nélküli ágytakarót. 😁 Szóval nem olyan egyszerű, de sok türelem és szeretgetés meghozza a gyümölcsét.

2019. nov. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!