Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megváltozik a nőstény cicák...

Megváltozik a nőstény cicák viselkedése ivartalanítás után?

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörű sziámi cicám, akit nemrég ivartalaníttattam, eddig is jó husiban volt, de a műtét óta igencsak megjött az étvágya, és a szokásos téli hízókúrájánál is nagyobbra nőtt most, és többet is szeret velem lenni mint ezelőtt


Sokszor ülök az asztalomnál, azt veszem észre hogy túl nagy a csend, megfordulok és ott ül mögöttem engem figyelve: dobok neki egy puszit a levegőben, és azonnal elterül az oldalára. Remélem ezután is ilyen marad



2019. nov. 24. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Vigyázz, az enyém nagyon dagi lett ivartalanítás után (bár neki más betegsége van, ami korlátozza valamilyen szinten a mozgását).

Amúgy semmi változást nem tapasztaltam (max, hogy szívesebben alszik ember mellett), 4 éves és most már nyugisabb, mint volt, de még most is igényli a napi játékot... De hamar kidől.

:)

2019. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na, akkor ezentúl vigyázok majd az adagjaira: nehéz ellenállni neki amikor ott ücsörög meg mosolyog a konyhában és hosszasan magyarázza hogy mennyire szeret engem, és hogy kérne még egy kicsit :))
2019. nov. 24. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lány cicám előtte nagyon nagyon antiszoc volt. Most is az, de sokat enyhült, már többet jön hozzám, dorombol is, na meg hízott is, már majdnem akkora mint a kandúr. Felvenni ugyanúgy nem lehet, de változott sokat, jó irányba.
2019. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az én sziámim már kicsi korától arra lett szokatva hogy ölből ölbe adogatják és szeretgetik szinte egész nap, ennek ellenére felnőttkorára kialakult az, hogy nem szeret mások ölében lenni, körülöttünk viszont igen: a testvére (fiú) meg konkrétan odaugrott az ölünkbe és szinte belénk bújt, csak sajnos már nem él szegény
2019. nov. 25. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!