Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A nőstény macskát ivartalanítá...

A nőstény macskát ivartalanítás után ki lehet engedni 1-2 nap múlva?

Figyelt kérdés
Most jött el az ivartalanítás ideje. Két nőstényről van szó. Igazából tipikus kinti macskákrol van szó, akik nem szeretnek a házban lenni fel óránál tovább. Van nekik egy helység, ahol alszanak, egy pince szeru helység. De ide se merem őket bezárni, mert mikor tettem rá kísérletet, már a falat kaparták, nyávogtak, ráadásul mindenféle vezetékek futnak ott, pl a gázkazàn vezetékek, amiket nem lenne jó ha unalmában megrágna... alap esetben nem foglalkoznak vele, mivel kint lekötik magukat, ha épp nem vagyunk otthon és játszani támad kedvük. A házban pedig az a gomd, hogy szeretnek bontani és nem tudom úgy megoldani, hogy ne tudjanak egyik helységbol a másikba menni. Mivel nincsenek a bent léthez szokva... ha rajtam múlott volna azt teszem, de kintikent hoztam őket. Mit tegyek? Nem akarom hogy a macskáknak baja legyen, se azt hogy a frissen festett lakás és az új bútorok tönkre menjenek, mire hazaérek.
2019. szept. 24. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nem tanácsos varratszedésig kiengedni!

A macska megy fára, tetőre, kergetheti kutya és szétnyílik a hasa, vagy megüti.

Nyári konyha, garázs, zárható ól?

Sajnos a nőstények ivartalanítása macerásabb, mint kandúroké, most az egyszer ne foglalkozz vele, hogy nyávognak, túl fogják élni valamilyen melléképületben!

2019. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

És kint hogy felügyeled, hogy ne szedjék ki a varratokat?

Vagy tölcsért teszel rájuk? Mert kint az a biztos halál nekik!

2019. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nagy mutet, ne kockaztass. Kiveszik a mehet es a petefeszkeit. Ez egy nagy teruletre kiterjedo verzest es kauterizalast (egetest) jelent. A legkulso varrat az egy dolog, de a pocijanak belul is gyogyulnia kell. Az eloszobat nem tudod kipakolni erre az egy hetre?
2019. szept. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha más nincs ott kell hagyni őket a kórházban pár napig
2019. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat!

Bent fogjuk hagyni, nem akarjuk, hogy bármi bajuk is legyen. :)

2019. szept. 25. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!