Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fortélyokkal lehet egy...

Milyen fortélyokkal lehet egy macskát bevarázsolni a hordozóba?

Figyelt kérdés
Ma állatorvoshoz kellett volna vinnem, de képtelen voltam egyedül bedobozolni, pedig sokmindent kipróbáltam. Először játékosan probáltuk megismertetni vele a hordozót, de nem érdekli, inkább elkerüli. Probáltam már minden iránybol és módon beletuszakolni vagy csalogatni, de megmakacsolja magát és valahogy szétrugja, sikitva menekül. Probáltam takaroba csavarni, de azt is szétrugta. Lehet, hogy rossz a technikám. Van erre valami bevált modszeretek? Valahogy csak bele lehet tenni! Most le kellett mondanom az idöpontot. Az már biztos, hogy olyan idöpontra tesszük át a vizsgálatot, mikor mindenki itthon lesz. Közös erövel talán csak sikerülni fog. De szétkarmoltatni sem akarjuk magunkat.
2019. nov. 25. 11:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is felülről szoktam beletenni, eddig még mindig sikerült.
2019. nov. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2019. nov. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!