Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám beleivott a kakaóba...

A cicám beleivott a kakaóba lehet baja?

Figyelt kérdés
4 honapos kislany. A kakaot ott hagytam az etkezo asztalon (felig volt tele) de azert mert surgosen le kellett rohannom a pizzáért. És mire vissza jöttem előszeretettel lefetyelte a kakaot. Azonnal elzavartam. Azota eltelt 1 nap.. De aggodom erte
2019. nov. 27. 06:15
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Semmi baja nem lesz.
2019. nov. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz baja, az enyém kávéba(cukros, tejszínes) ivott bele.

Azért figyelj rá, hogy ne nagyon történjen ilyen, mert jót nem tesz, de azért ennyitől nem lesz nagy baja, lehet meghajtja.

2019. nov. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasmenés előfordulhat, de mivel egy nap eltelt így már az sem valószínű.
2019. nov. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de ne engedd neki többé. A csoki, illetve kakaószármazék akár meg is ölheti a kutyát, macskát. Kérdezd csak meg az állatorvost!
2019. nov. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Halasankoszonom ezentul vissza rakom a mikroba ha ott kell hagynom ott nem ferhet hozza. Csak nagyon aggodtam erte de koszonom!!
2019. nov. 27. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!