Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám beleivott a felmosóv...

A macskám beleivott a felmosóvödörbe egy kicsit, aggódjak?

Figyelt kérdés

Egy fél percre hagytam csak egyedül, nem gondoltam, hogy oda fog menni, és körülbelül csak egy nyalásnyit ihatott. Sima padlóápoló volt benne, meg jó sok kosz...


Naponta többször is cserélem a vizét elmosott tálkában, szóval fogalmam sincs miért csinálta.


Lesz ennyitől baja? Legközelebb figyelek rá jobban, csak még kiscica, és kb mindentől menekül, ami vízszerű, meglepődtem rajta.


2016. okt. 4. 09:54
 1/5 C. David válasza:
Nemhiszem hogy lesz valami baja is ha csak egy kicsit ivott belöle...
2016. okt. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy kicsit aggódj, de csak egy nagyon iciripicirit!
2016. okt. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baja. Biztosan kerül kis kosz a szervezetébe akkor is, amikor mosakszik. A padlóápoló meg úgy gondolom minimális arányú lehetett a vízben. Biztos csa belenyalt mert érdekelte a szaga miatt, vagy valami. Nem hiszem, hogy baja lenne, de majd írj, hogy mi lett, hogy mi is megnyugodjunk :)
2016. okt. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is beleivott egyszer a Domestos-os vízbe, a lefetyelés hangjára figyeltem fel, nem lett semmi baja.
2016. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta nem hányt, nem ment a hasa, és ugyanolyan virgonc, szóval szerintem megmarad. :)
2016. okt. 5. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!