Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kaparás ellen védőfólia bútorra?

Kaparás ellen védőfólia bútorra?

Figyelt kérdés

Magyarországon lehet ilyet venni, és ha igen hol?



[link]


2019. nov. 29. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi rendeltünk ugyanilyet, semmit nem ért. Végül a megoldás az lett, hogy havonta járok vele körmöt vagatni, illetve vettem macska menta sprayt, és befujom vele a kaparofat, úgy használja
2019. nov. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem nem reagál a macskamentára.

Mi is szoktuk vágni a körmét, de így is élesít a bútorokon. Most lesz mellé egy másik cicánk is, ketten együtt jobban fognak rombolni.

Riasztó spray-re gondoltam még, azt javasolták egy állatos boltban, de azt kicsit gonosznak tartom.


Lehet akkor veszek valami óriás plédet. Jövő héten veszünk új ágyat, kanapét, szeretnék rájuk vigyázni.

2019. nov. 29. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg az jó ötlet lehet hogy te magad gyártasz ilyet. Veszel szivacsot, befeded valami anyaggal és oda rögzíted ahol kapar.

Ami még jobb lenne, sok sok fonál, vagy mi az (amiből a kaparofa készül), összeragasztod szorosan egy anyagra, és oda lehet varrni a kanapehoz

2019. nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szőnyegdarabot ( a durva oldallal kifelé) szoktam felszögelni a kanapé sarkára, oda, ahol megfigyeltem, hogy szeret kaparni. Azóta azt használja. Ha elkopik, rakok fel másik darabot. Persze vehetsz szizálköteles kaparó-lapot is, van olyan, amit pont rá lehet hajtani a kanapé sarkára. Az a legjobb.
2019. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!