Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet ez a dudor a cicán?

Mi lehet ez a dudor a cicán?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre,hogy az cicám nyakán vannak kicsi dudorok de csak érezni lehet amikor simogatom. Ma meg megint lett új a fején 2db, ott kicsit feldudorodik a szőr...megnéztem, hogy seb-e de nem látszik semmi... lehet hogy szúnyogcsípés?
2010. júl. 19. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha volt a dudorok helyén seb, ami már begyógyult, akkor tályog. A dudor tele van gennyel, ha nem fakad ki magától, akkor a doki le tudja szívni, de van, hogy magától elmúlik.
2010. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincs seb , semmi csak egyszerüen ott egy (vagyis több) dudor, a nyakán, fején :/
2010. júl. 19. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:
A legrosszabb dolog meg se fodult a fejedben kérdező?
2010. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a sebet úgy értettem, hogy már rég begyógyult seb, amin már a szőr is visszanőtt.
2010. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem, nem hinném hogy volt neki, mindig átnézem neki :/ amúgy de, megfordult a fejemben minden...
2010. júl. 19. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:

vidd orvoshoz, sajnos tumor is lehet, föleg ha már nem fiatal...

de szúnyogcsípés az nem lehet...

2010. júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hívtam már a dokit,de nem veszi fel...majd holnap hívogatom még :/ remélem nem nagy gond az az izé a fején...
2010. júl. 20. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!