Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap 6 éves cicám ivartalaní...

Tegnap 6 éves cicám ivartalanításon esett át. Normális ez?

Figyelt kérdés
Nyálzik picit. Gondolom hányingere van. Füle hideg. Nem nagyon eszik, iszik. Mit tegyek? 24 órája volt a műtét most.
2019. dec. 3. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális igen az altató hatása is nehezen megy ki. Az én kutyámnak kellett majdnem 1 hét hogy ujra a régi legyen.
2019. dec. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Itasd fecskendővel , TILOS SZÁRAZ KEMENY TÁPOT MARAD3KOT ADNI ! Tálkás pástétom kell 4 napig . Okádhat émelyeghet , de lehet gyulladáscsökkentőt kérni neki .
2019. dec. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem, már sokkal előbb kellett volna átesnie az ivartalanításon.

De, amúgy normális, hogy megviseli picit, főleg, ha lány. Amíg kába ne adj enni meg inni. Ha már amúgy jól van, akkor csak hagyj előtte vizet, kaját és majd ő érzi. Legyen tiszta helye, alomja, meleg.

Az én cicám amúgy hamar felkelt, pár óra múlva már játszott, futkosott, viszont ő meg többször hányt nyálkás vmit, meg miután adtam már enni, akkor azt is egy napig kihányta, utána elmúlik minden.

Nem kell aggódni, rendben lesz, de azért felhívhatod a dokit, hogy ő is megnyugtasson.

2019. dec. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Normális. Fontos, hogy meleg helyen legyen (szobahőmérséklet vagy picit melegebb).
2019. dec. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Most került hozzám a cica. Hála Istennek itattam fecskendővel, utána egyből evett is. Pástétomot eszik általában amúgy is. Most szunyál. Szobacica. Melegben van. 😁😁
2019. dec. 3. 18:18
 6/6 A kérdező kommentje:
Dokinéni ránézett. Megnyugodtam. Amúgy lány cica igen.
2019. dec. 3. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!