Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van, akinek 3 vagy több kb...

Van, akinek 3 vagy több kb egyforma színű/mintázatú macskája van vmi okból?

Figyelt kérdés

A szomszédomnak 3 cirmos cicája van(panel). De miért egyformák, miért nem mondjuk egy foltos vagy egy vörös köztük, úgy nem lenne szebb az összhang?

Csak kérdem, hogyha vki imádja a cicákat és megadatik neki, hogy több is a társa lehessen, akkor miért tök egyformákat választ? Tudom, hogy nem csak a külső számít, de nincs igazam?


2019. dec. 7. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy testvérek, és együtt fogadta őket örökbe.


Vagy a cirmosok szerelmese :)

(A cica nem szobadísz, hanem élőlény, ugye)


Vagy abszolút nem érdekli a szín, és a három cica amit kiválasztott csupán véletlenül mind egyszínű :)

2019. dec. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy 3 fekete macskánk volt egyszerre. Most 2 fekete macskánk van. A családunkban több generációra visszamenően mindig, mindenkinek fekete macskái voltak.
2019. dec. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 Boszik ;)
2019. dec. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan szeretik a cirmos cicákat. Az én macskám vörös foltos. Ha lenne másik macskám őmellette, akkor megint ilyen színűt választanék, csak más mintázattal. Nekem ez a szín tetszik.
2019. dec. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan csak 2 egyforma teknőctarka van, de én imádom ezt a színt, azért. És egyáltalán nem unalmasak együtt.
2019. dec. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Munkatársam amúgy imádja a cicákat és ő is úgy fogadta be őket, mind mentett és lehet, hogy csak így sikerült, de 5 különböző van neki. Így amikor mesél róluk mindig tudom, hogy melyikről is van szó, mert úgy mondja, hogy a vörös, a foltos, a fekete stb.

Mindegy amúgy, tudom, hogy nem szobadíszek, nem is ezért kérdeztem, csak érdekelt, hogy vkinek miért jó, ha mind egyforma, ha több is lehet neki.

Bár most megfogtatok, mert nekem meg az összes ingem kék:D

2019. dec. 7. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!