Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megfagy a macska a hóban,...

Megfagy a macska a hóban, hidegben, miért nem fogadja be senki azért mert már nem kiscica?

Figyelt kérdés

Mindenkinek csak a kölykök és lehetőleg fajtiszta macskák kellenek. Van egy szegény kóbor macska aki mindig hozzánk jön kaját kunyizni. Már felnőtt, gyönyörű, barátságos kandúr. Már próbáltam felvenni a kapcsolatot különböző állatvédelmi szervezetekkel, de ott teljes teltház van, magánszemélynek meg nem kell.

Éjjel minusz fokok vannak, meg fog fagyni ha nm fogadja be senki.


2019. dec. 7. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Miért nem fogadod be??

Mert már nem kiscica??

2019. dec. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Talán azért mert nekem sincs otthonom! Hidd el pedig nagyon szívesen befogadnám. Jövő augusztusba költözöm, ha addig megoldható valakinél az elhelyezése, augusztustól jöhet hozzám a cica.

2019. dec. 7. 18:24
 3/12 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
33%
Akkor fogadd be. Vagy van már állatod rajta kívül?
2019. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél ki dobozt b3leld ki hadznált ruhával újságokkal , am8g lehet adj,neki enni inni . Facre tedd ki a fotóit és terjeszd a helyzetét.
2019. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
Nalunk 7 macska van, mind kinti, egyik se fagyott meg még soha, pedig nincs semmi meleg hely ahova felmehetnek, max a padlas de az se melegebb mint kint. Semmi baja nem lesz. Foleg ha egeszseges macska
2019. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Azért mert:nem tenyésztőtöl van,nem került horribilis összegbe,nem lehet dicsekedni vele+nem hozza a lájkokat.A nagy állatbarátoknak ezek számítanak,csak azután maga az állat.
2019. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem fog megfagyni ha tele a hasa. Ami azt illeti , többet lehet ártani neki, ha hol melegben, hol meg kint van, mert a bundája nem lesz télies, tömött. Az ember nélkül is képesek megélni a macskák ha kell.
2019. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Szőre van. Nem fagy meg. Egyébként vadállat volt eredetileg, vissza is tud vadulni, ha és akkor sincs semmi baja, megél.
2019. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha raksz neki cicahàzat (fából és dobozból,meg bele ruhaanyagot) az is megteszi. Esetleg ha van hővédő anyag (fólia szerű) a bejáratàn,az nagyon sokat segít. Ezzel a cica a saját testhőjével fűti be a kis házikóját.
2019. dec. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerzel egy nagy kartondobozt, amibe simán belefér a cica! A belső oldalalaira ragasztasz 2 centi vastag hungarocell lapot. Leragasztod a doboz nyitott oldalát is, és kívülről vágsz rá egy akkora bejáratot, hogy épphogy beférjen rajta. Kívülről leragasztod a dobozt kukászsákkal, vagy más vízhatlan anyaggal! Végül jó vastagon kibéleled szalmával! Ha ezt megcsinálod, valamint rendesen eteted és itatod, nem fog megfagyni! Viszont tényleg KELL neki egy ilyen hely ahová bekuckózhat a hideg elől, szóval ha ne csinálod meg, akkor elképzelhető, hogy lesz baja! Nekem 5 benti cicám van, ebből 3 mentett, szóval nem tudok többet befogadni. De amikor kóbor kolóniáról gondoskodtam télen, akkor ilyen dobozt csináltam nekik, és használták!
2019. dec. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!