Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Holnap ivartalanítjuk ki az...

Holnap ivartalanítjuk ki az egyik cicánkat, ugye nem lesz semmi baj?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor szült és most is vannak picinyei, de már nagyok, el lehet őket vinni. Csak még néha szopiznak. Volt itt á.orvos, és megvizsgálta, azt mondta, h ma már ne egyen, holnap reggel/délelőtt ivartalanítja. Most adtam neki még egy kis kaját, mert elég sovány és nagyon éhes volt, de ma már nem kap. Csak nem baj, hogy még néha szopiznak tőle és úgy lesz ivartalanítva? És ennek nagy a kockázata? Ugye még senkinek nem lett tőle baja? Nyugtassatok meg, mert nagyon féltem. És olyan 3-4 éves, azért sem lehet baj, ugye? És ha így még néha csavarog, úgy nem fog? És úgy is ugyanolyan lesz a viselkedése? Ugyanúgy fog bújni hozzám? Nagyon imádom őt, és nem akarom elveszíteni! :(
2010. júl. 20. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond, viszont ivartalanítás után el kell választani a kicsiktől. Mivel szopiznak veszélyben van miattuk a cica műtéti sebe, nem szabad, hogy nyalogassák.
2010. júl. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az anyamacskának nem hinném, hogy lesz baja, maximum a kicsinyeivel nem fog törődni. Ha nagyok a kiscicák, akkor nem nagy probléma, előbb-utóbb úgyis útjukra engedte volna őket. A viselkedése nem fog változni, csavarogni viszont attól függetlenül csavaroghat. Tapasztalatból mondom, 5 ivartalanított macskám van, akik nem változtak az ivartalanításuk után (vagy csak lassabban, én nem vettem észre).
2010. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
OKs, bár ez elég nehéz lesz. Szombaton visszük el a kiscicákat.
2010. júl. 20. 13:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Nézd, ez olyan dolog, hogy minden műtét kockázattal jár. Az esetek nagytöbbségében nincs semmi baj, de senki nem fogja neked garantálni 100%ra, hogy semmi baj nem lehet.
2010. júl. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jaj, ne mondd ezt!!!!! :(
2010. júl. 20. 13:27
 6/10 anonim ***** válasza:

most mit kell szarni ennyire ???

nyugoggyá meg az egyik kérdezőnek minnyá elvérzik a macskája és nincs otthon senki

ittis a kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__1023178-sos-..

ennél nem lehet rosszabb...max ha meghal

2010. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ne mondjatok már ilyet!! Ara a kérdésre válaszoltam amúgy!!! De ne idegesítsetek, mert nagyon bepánikoltam!!!!
2010. júl. 20. 13:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj! Eddig 6 macska ivartalanításán vagyok túl, ebből 4 nőstény. Arra számíts, hogy a műtét után szinte egész nap kicsit kába lesz, és még 1-2 napig étvágytlan lehet.
2010. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az én macskám kb. 5 hete lett ivartalanítva(nőstény) estefelé lett megműtve, szal egész este kába volt. Másnap nem tudtuk bent tartani, mert folyamatosan kiszökött valahogy, mocorgott, az ablakon is kiugrott(alacsony ablak), ráadásul a macska 7-8 éves és úgy lett ivartalanítva. Nemrég néztem a pocakját, már a cérna se volt benne és a heg is alig látszott, a szőre is szinte teljesen visszanőtt.
2010. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

13:46-asnak

azt a kérdést én tettem fel, és nem akart elvérezni, csak csöpögött belőle a vér. És amúgy meg már sokkal jobban van =)

2010. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!