Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti mit szoktatok mondani a...

Ti mit szoktatok mondani a macskátoknak? Hogy kedveskedtek neki/nekik?

Figyelt kérdés
Én pl. cicicicici, ha éppen a lábamhoz dörgolőzik nyicicicí, mert ettől még jobban csinálja, sőt két lábra is áll, és úgy dörgolőzik a lábamhoz, illetve szoktam még icimicicicicí, ci-ci-cícící, attól függően, hogy melyik macska milyen hangulatfestő szavat vált ki az emberből, általában szokott nekik tetszeni, látszik a reakciójukon. Ti milyen hasonló dolgokat szoktatok a cicusotoknak mondani? :)
2019. dec. 29. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Zacskócsörgésre, hűtőnyitásra egyből rezeg a farka... Amúgy semmi cicc ciccre nem hallgat. Otthon mi pisszegünk a többinek, és arra jönnek elő.
2019. dec. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Cicababa, babacica, életem drágaság, maci, minden hülyeséget mondok neki, csak a nevét nem :)
2019. dec. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én mély hangon beszélek hozzá lassan, hogy cíja gyönyörűm, anya kedvence stb. erre nagyon dorombol és bújik.

Én nem ciccegtem neki soha. Ha mondom, hogy gyere, odajön. Meg ha füttyentek neki, akkor is. 😁

2019. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A ciccre nem reagál mert sosem mondtam neki. A nevére vagy hogy "gyere" arra jön azonnal.

Általában Micókának, Ciccmancsnak, Cirrmóknak, Picurnak, Pindurnak, Picimnek szoktam becézni.

2019. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Boldog újévet kívánok nektek! :)
2019. dec. 29. 20:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szoktam vele beszélni, mintha kisgyerek lenne. Ilyen hangokat nem szoktam neki csinálni, de pl ha mondom neki hogy "puszit ki ad?" akkor pürrög egyet hangosan, előre nyomja a száját puszira készen

Ha nem hajolok le rögtön akkor hangosabban pürrög és masszírozza a földet a lábával

2019. dec. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Á én inkább nem írom le, mondok neki mindent, de tényleg szinte mindent, mint egy idióta úgy viselkedem, annyira szeretem. :D
2019. dec. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, én is :) az előbb szépségemnek hívtam , itt volt egy 7 éves kislány, azt mondta, hogy szép is , nagyon szép cica.
2019. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) BUÉK mindenkinek!
2019. dec. 31. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!