Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 napja a cicám 1.5 éves...

2 napja a cicám 1.5 éves "csattogtatja a fogait " nem tudom máshogy leirni mert tényleg ezt csinálja, amugy eszik jol van, lehet ez betegség jele? Mintha remegne a szája .

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akkor csinálja, amikor madarakat néz pl. az ablakból? Mert ez normális jelenség, így készülnek a vadászatra.
2010. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, 2 napja figyelem, ha behivom ( kinti macska ) és adok neki valami finomat akkor is csinálja, de nem tudom összekötni semmivel, mert elég sokszor látom, h csattogtat. Remélem nem valami epilepszia hülyeség alakul ki, valakinek van hasonló tapasztalata ?
2010. júl. 20. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:

1. válaszoló is lényegében hasonlót mondott, ha készül a vadászatra, akkor csattogtatja, Vadászatkor ha sikees élelem a jutalma, most csak figyelt téged és a kajáját(zsákmányát) és csattogtatta a fogait hogy ,,ZSákmány, most elkapom,'' Te leraktad neki, a Zsákmány nem menekült el, Ő megeszi.


Ez a vadászat:)

2010. júl. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az én cicám akkor csinál ilyet, ha bogarat v. madarat lát.
2010. júl. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a cicával? Az enyém is ezt csinálja, holnap viszem dokihoz. Légyszi, válaszolj :S
2011. dec. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kedves utolsó! Neked mit mondott az orvos? Mert tegnap óta a mienk is tátog. És nem olyan, mint mikor vadászik. Inkább olyan, mintha magában beszélne. Kicsit ijesztő...
2012. ápr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém csak fogat váltott, 1 hét alatt túl lett rajta :)
2012. jún. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!