Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskámnak?

Mi baja lehet a macskámnak?

Figyelt kérdés
Eléggé mozdulatlan, arra gondoltam hogy nagyon fázik.. Kint össze volt guborodva,mert fázott. Behoztam a szobámba hogy felmelegedjen,viszont azt is észrevettem hogy kint eléggé befagyott a vize, viszont volt ott egy pici de nagyon hideg volt. Adtam neki vizet, elég sokat ivott. Szóval arra tippelek hogy fázik meg szomjas volt, de még mindig olyan. Ül egy helyben és nem mozdul, ha felemelem és viszem, nyávog, biztos fáj valamije vagy nem tudom :( Mi lehet a baj?
2019. dec. 30. 14:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nincs még egy éves se a cica
2019. dec. 30. 14:36
 2/13 anonim ***** válasza:
Evett?
2019. dec. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Most már vidd el orvoshoz! Minek kellett egyáltalán kiengedni?
2019. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akár mérgezés vagy baleset is lehet. Irány az orvos! Most!
2019. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Előttem szólókkal értek egyet... Doki! Lehet, hogy kihűlt, vagy megsérült, mérget evett, bármi. Minél tovább vársz... Annál biztosabb, hogy a te hibádból pusztul el. Tudom, most jön a szokásos, 50km-es körzetben nincs orvos, nincs pénz, nincs kocsi, de legalább rátelefonálhatnál egy orvosra!!!!
2019. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kihányta a vizet amit megivott. Viszont most jobban néz ki. Ott a kajája de szerintem nem fog enni belőle
2019. dec. 30. 15:02
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Rosszul volt, ivott, kihányta és jobban néz ki(????), nem eszik, de orvoshoz azért nem viszed. Minek oda állat? Komolyan? Szerinted, ha fázik és egy kicsit megmelegedhet a szobádban az úgy elég? Neked elég lenne?
2019. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Nincs jobban, ha még a víz sem marad meg benne! Elindultál már vele az orvoshoz, vagy végig nézed, ahogy meghal szegény?
2019. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Vidd orvoshoz azt a szegény állatot. Most, amíg még talán nem késő.
2019. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez a szokásos troll, ennyire hülye nem lehet senki.

Azzal szórakozik, hogy beírja valamelyik fiktív állata beteg nagyon, befagyott a vize lol, hagyjuk már, tudja mire ugranak itt az emberek.

K..rva gáz, hogy valaki annyira nyomorult, hogy ezzel szórakozik.

2019. dec. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!