Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sintértelepről hogy megy egy...

Sintértelepről hogy megy egy cica örökbe fogadása? Na és egyszerre több?

Figyelt kérdés

Kertes házba költözünk és már megcsináltam a kifutót is a cicáknak, mindennek utána néztem, megvettem a lakásba a macskabútorokat, wc-ket alomtálcákat, stb. Már csak a cica hiányzik. De szerintem így a végére olyan jól sikerült a kialakítás, hogy legalább 3 cicnek is bőven lenne itt helye.

Szóval gondolkodom, hogy egyszerre kéne kihozni őket, mert egyrészt kölyökként együtt felnőni az jóó, na meg ezzel elkerülhető a későbbi féltékenykedés.

De nem tudom mit gondolnának a menhelyen(vagyis gyepin). Az Illatosra fogok menni, január folyamán.

Esetleg kevésbé gáz, ha 1-1 hónapot várok az egyes cicák között?


2019. dec. 30. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekli őket, csak örüpnek ha gazdás lesz egy állat. Bemész és hazahozod amelyik tetszik. Viszont 3 macskánál azért már rendesen megnőnek a költségek.
2019. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A macska védi a területét az idegen macskáktól... ha viszont egyszerre hozod ki őket, együtt nőhetnek fel, testvéreknek tekintve egymást...
2019. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, ezért szeretném egyszerre amennyit eltudnék tartani.

Természetesen ivartalanítva lennének, illetve a házban és az abból kivezető kifutóban lennének, szóval nem felelőtlenségből vagy fogyóeszköznek fogadnám örökbe őket.

Csak nem tudom ilyet lehet-e, hogy egyszerre 3 cicát kihozni. Már ha azt nézem kutyáknál ez hogy megy, hónapig is eltart, mire megfelelőnek ítélik meg az örökbe fogadni szándékozó jelöltet, nemhogy több jószág esetében.

Bár ez sintértelep, tényleg nem tudom hogy megy.

2019. dec. 30. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondom nem érdekli őket semmi. Bemész, körbevezetnek és ha megtetszik a macska akkor viheted is.
2019. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha megtetszik 3, akkor is?
2019. dec. 30. 22:45
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Ez nem menhely, ha itt túl sokan vannak akkor altatni kell. Az a cél, hogy minnél több állat gazdához kerüljön.
2019. dec. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remek, köszi:)
2019. dec. 31. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!