Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Volt akinek elütötték a...

Volt akinek elütötték a cicáját és durva medencetörése volt?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi mennyi ideig tartott amég felépült? Hogyan zajlott az egész,mennyire viselte meg a cicát? A pisi kaki hogy ment?

Sajnos elütötték a cicánkat,nagyon durván eltört neki a medencéje..össze vissza állnak a csontjai..holnap műtik..nagyon aggódom h fogja viselni,rendbe jön e teljesen..

Sajnos a farkát is amputálni kell majd eddig úgy néz ki..az is béna..eltört a gerincénél. Néha picit megmozdítja a végét így azért reménykedünk hátha..

Ha valaki járt hasonlóan írja meg h alakult az egész felépülés.

Köszönöm.



2019. dec. 30. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Jobb volna, ha elaltatnátok. nemigen fog felépülni, és sok gond lesz vele. Miért szenvedjen?


Az én macskámat elütötték, de csak a hátán sérült. Mégis évekig húzgálta a hátát, tic-szerűen, és éjjelenként felriadt álmából.

2019. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta az állatorvos hogy rendbe fog jönni. Azt mondta 2-3hét múlva már járni fog. Ha van esély rá hogy rendbe jöjjön miért altassam el? Másfél éves gyönyörű,kedves cica. Ha azt mondta volna h nem fog tudni teljes életet élni nyílván nem hagynám,de ha van esély h éljen akkor miért??
2019. dec. 30. 11:36
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Kinti cica, vagy csak kiszökött lakásból és közben elütötték? Ha kinti akkor remélem beszoktatjátok a házba, és "felépülés" után sem engeditek ki. Nem fog 100%ra felépülni, végig sérült lesz, a kint lét kín lenne számára.
2019. dec. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bentinek lett,de nem bírta a bezártságot meg nem használta az almot,így kinti lett. De eddig nem is ment ki max a kapu elé. Nem volt csavargós. De én még azt sem tartom kizártnak h esetleg valaki belerúgótt vagy nem tudom. Ahogy meghallotta h indul az autó egyből ment el onnan mindig. Az utca másik felén sose láttuk. Érthetetlen.. na mindegy is már megtörtént. Ha nem lesz 100%-os akkor benti lesz amennyiben fogja bírni. Nagy vadász amúgy :))

De én bízok benne h felépül teljesen és megint együtt játszhatnak kint a kutyussal :)

De én nem értem aki megakarja gyógyítani a kedvencét már az a rossz??

Jó lenne ha már olyan írna akinek van tapasztalata ilyen téren és igenis fontos neki egy háziállat nem pedig megölné egyből ha már baj van..

Az embereknél is ez kéne akkor..eltört a gerince altassuk el minek úgy élnie..felesleges.. -.-

2019. dec. 30. 12:41
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Azt írtad,olyan írjon,akinek "fontos" egy háziállat.

Nekem az összes mentett macskám bent él. Volt akit utcáról,mást a vasútról hoztam. Sőt,olyan is van,aki full vadsága ellenére megszokta bent. Pedig kint született,ott nőtt fel,mégis jól elvan. Érdekes,hogy neked ez nem sikerült. És ne haragudj,aki szereti az állatát,az nem teszi ki veszélynek. Létezik kifutó is,csirkehálóból. Akkor kint is van és veszélyben sincs,de aki bszik rá...

2019. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez vicc?? Biztos nagyon jó lehet egy állatnak bezárva lenni..nos én úgy gondolom az ilyen is is valamilyen szinten kínzás..mert nem mindegyik állat szereti a bezártságot..ha annyira ismernéd az állatokat tudhatnád h vannak állatok akik nem bírják a bezártságot és depresszióssak vagy vadak lesznek.. nem egy ilyenről tudok.. Ez a macska nem bentinek született úgy fogadtuk be! Innentől no comment..

Ilyen okostojások ne írjanak légyszives mert nem ez volt a kérdés ki hány állatot szeret bezárva tartani meg hálók között..egy macska nem csirke..nem haszonállat.. Amúgy a gyerekedet is bezárva tartod inkább mint h ha történik vele valami orvoshoz vidd?? Vagy gumiszobába éltek?? :DD

2019. dec. 31. 00:37
 7/8 anonim ***** válasza:
De nagy a száj! Ha ennyire ráérsz, kezdheted építeni a kifutót, mert lesz még pár ilyen alkalom... Azért, mert valaki nem kitartó, és feladja a beszoktatást, nem a macska a hibás, hogy nem tudja megszokni a bezártságot. Rengeteg, ismétlem, RENGETEG macskát be tudtak szoktatni az emberek a lakásba. Nem lehetetlen. Még ha depressziós is lesz (mert hallottam én is ilyenről!), kitartás, és fel fog oldódni. Azóta is köszöni szépen, immár 13 éve boldogan és biztonságosan él bent a lakásban. Na pussz.
2019. dec. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyereket és macskát összehasonlítani...

A gyerek kb 10 éves koráig nem közlekedik egyedül. Ott van vele mindig valaki. Legtöbbször a gyerek szófogadó, nem fog a piroson átmenni, vagy a semmiért veszélynek kitenni magát, nem fog a kerítésen fenn akadni hogy 1 madarat elkapjon.

Ezzel szemben a macska... hmm. És ez csak felületi példa.

2019. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!