Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nyáladzik a macska lehet...

Nyáladzik a macska lehet valami baja van?

Figyelt kérdés

Már tegnap is néztem hogy nyáladzik. Ettől eltekintve minden okés( 5 hónapos lány cicáról van szó). Kinti cica néha beszoktam engedni a házba. Most is így tettem de ahogy megláttam hogy nyáladzik inkább kiraktam, erre most úgy reagált hogy folyamatosan rámászik az ajtóra és ott szenved rajta meg nyávog hogy emgedjem be. Ilyet nem szokott sose csinalni, még nyávogni is ritkán szokott.

(Pár napja kicsit étvágytalan vagyok de mégis eszek rendesen de valahogy olyan rossz a közérzetem is. Félek hogy a macskától kaptam el valamit...)



2020. jan. 1. 03:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet baja igen. Sőt. Már most beteg. Minél előbb vidd orvoshoz (van újév első napján is ügyelet! Van tömegközlekedés is ha kocsi nincs) mert lehet hamarosan elpusztul. Beteg azt kirakod inkább .. nah ez jellemző. Kb ennyit ér neked egy elvileg szeretett állat....

Hogy mi a baja? Több minden lehet nem tippelgetek, arra ott lesz a doki

2020. jan. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Orvos mindenképp. Persze ha inkább kitetted mintsem orvoshoz vidd tuti, hogy orvoshoz se fogod elvinni.


Te magad is menj el mielőbb orvoshoz mert igen elkaphattál te is valamit.


Ha a cicát nem akarod, vagy nincs pénzed elvinni orvishoz, facebook-on az kérj segítséget azonnal, vagy valamelyik menhelyel vedd fel a kapcsolatot.


Ha ez utóbbi az ok amiért nem viszed orvoshoz, kérlek be legyen állatod. Eg, állat nagy felelősség, és kiadásokkal jár.

2020. jan. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Abból amit leírtál, te még is mit gondolsz? Szerinted lehet valami baja?

Nagyon sajnálom a cicát hogy te lettél a gazdája. Nézz bele a szájába, mert lehet valami megakadt benne.

2020. jan. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A mienknek fogproblémája volt, mikor nyáladzott, ki kellett húzni 2 fogát, de ő már nem fiatal, 8 éves macsek. Ha kinti cica, lehet hogy valami mérgezőt evett, ha nem viszed orvoshoz bele is pusztulhat.
2020. jan. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülye elmebeteg gyökér vagy, az iylennek nem engedném az állattartást!
2020. jan. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) Elvittem ag orvoshoz másnap reggel.

És a sok negatív embernek üzenem hogy fogalmatok sincs milyen paranoiásnak lenni, mivel azért raktam ki mert bepánikoltam hogy valami komoly betegséget elkapok. Persze rájöttem később hogy fölösleges volt így megijedni és nem kellett volna kirakni

2020. jan. 14. 15:37
 7/7 A kérdező kommentje:
(Természetesen semmi baja nem volt és mondták hogy csak azért volt mert boldog volt ami gyakran megesik a cicáknál)
2020. jan. 14. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!