Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a teendő, ha szilveszterkor...

Mi a teendő, ha szilveszterkor elmenekült a macskám és még nem jött haza?

Figyelt kérdés

Bent akartam tartani a lakásban, mert nagyon fél a tűzijátékoktól, de a szüleim erre magasról sz#rva kinyitották neki az ajtót, mert "hát ki akart menni, semmi baja nem lesz, a macska helye kint van". Egyébként kinti-benti macska, néha előfordul (főleg nyáron), hogy nem jön haza éjszakára, de azért ez más, mintha félelmében menekülne el. Tegnap kb 8 körül ment el, ma próbáltam többször hívogatni, de még mindig nem jött elő. Tegnap este annyira félt, hogy nem akart enni, ma reggel pedig nem jött haza reggelizni sem.

Szóval most mi a teendő? Csak várjak, mert "majd biztos hazajön"? Lehetséges, hogy egy macska meghaljon a stressztől, amit a petárdák okoznak?


2020. jan. 1. 09:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

#9

Hála Istennek!:)

2020. jan. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Articuno2000 válasza:
85%
Oh, láttam miközben írtam meglett😀. Örülök, hogy nem lett baja
2020. jan. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#12 azért köszi a választ, másoknak még hasznos lehet, ha hasonló cipőben járnak.
2020. jan. 1. 10:39
 14/16 anonim ***** válasza:
3%

Na hát én boldog lettem volna, ha a szomszéd macskái is világgá mennek, de sajnos nem tették, itt süttetik megint a kertemben a hasukat, és szarnak össze mindent. Fújj.

Figyu! Ha nem megy haza a cicu, írj privit, és adok én neked macskát, többet is!

2020. jan. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
24%
Tanácsolom a hatalmas családi vita keverését, mert esélyes, hogy arra a macskára már kereszet vethetsz. Kifutott a világbol, ha el nem gázolták.
2020. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
80%

#14, 15

Ilyen amikor az ember csak ír, de nem olvas!

Délelőtt 10:26-kor írta a Kérdező, hogy megvan a macska!

2020. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!