Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire könnyen törik a...

Honexya kérdése:

Mennyire könnyen törik a gerince a macskának?

Figyelt kérdés
Félre értés ne essék,nem tervezem eltörni egy macskának a gerincét sem. Barátom állandóan dobálja a macskát, és már volt 1-2x, hogy elejtette. Most is ráesett gerinccel a térdemre. Oké, hogy nem annyira magasról esik le, de szerintem ha nincs is esély arra, hogy egyszer egy ilyen kisebb esésnél rosszul érkezzen és attól törjön neki a csontja, biztos hogy nem tesz jót neki. Vagy csak én féltem ennyire? Ezen vitatkozunk, mert szerinte semmi baja nem lehet ettől a macskának, én viszont mégis féltem. Szerintem igenis érkezhet rosszul, amiből baja lehet, hiába hogy csak 1-2 métert esik..
2020. jan. 5. 00:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Ki olyan hülye hogy dobálja a macskát?
2020. jan. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mármint ahogy a gyerekeket szokták, magafölé dobja. De akkor is, szerintem nem kéne. Gondolom alapból nem is igazán élvezi a macska. Vagyis most a vállára akarta feldobni vagy mi, én nem láttam, csak mondta. Én csak éreztem mikor szépen ráfeküdt a térdkalácsomra..:))
2020. jan. 5. 00:48
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Ismerősömék cicája rosszul ugrott le, megjegyzem, hogy nem túl magasról és eltört az egyik lába. Szóval nem csak a gerincét kell félteni, attól, hogy “mindig talpra esnek”. Meg miért dobálja? Biztos nagyon szórakoztató a cicának is..
2020. jan. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ezt akartam "hallani". Persze, nem csak a gerincét féltem, csak éppen erről vitáztunk. Köszönöm a gyors választ. Remélem így már elfogadja, hogy rossz amit csinál, és leszokik erről.
2020. jan. 5. 00:54
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Remélem én is, mert a cica ezt tuti nem díjazza. Játsszon vele másképp, olyat, amit a macsek is élvez.
2020. jan. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
A barátod egy idióta. Őt kéne ledobálni valahonnan.
2020. jan. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Ja és még annyit megjegyeznék, hogy a törött lábú cica kezelése meghaladta a 100 ezer forintot, mire felépült.
2020. jan. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyen, de azért nem árt tudni, hogy kisebb magasságból esésnél nagyobb a sérülés veszélye, mert nincs ideje a cicának felvenni a tipikus "zuhanó pózt", ami a talpra eséshez kell. Persze, semmi sem biztos, ismerősöm macskája a 3. emeletről esett le és meghalt, az enyém két emelet pottyant egyszer és nem lett baja.
2020. jan. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A macskám az asztalról esett le, nagyon rosszul csavarta a lábát, így traumás térdficama lett, ami többször kiújul és nagy fájdalommal jár. Nem kell a macskát dobálni!! Tuti, nem élvezi :(
2020. jan. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Igazából nagyon törékenyek a macskák. Azért nem törnek alapból össze vissza, mert elég ügyesek ahoz, hogy jól tompítsanak, de ha ez valamiért nem működik, pici esés, ütés is végzetes lehet.
2020. jan. 5. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!