Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire könnyen törik a...

Honexya kérdése:

Mennyire könnyen törik a gerince a macskának?

Figyelt kérdés
Félre értés ne essék,nem tervezem eltörni egy macskának a gerincét sem. Barátom állandóan dobálja a macskát, és már volt 1-2x, hogy elejtette. Most is ráesett gerinccel a térdemre. Oké, hogy nem annyira magasról esik le, de szerintem ha nincs is esély arra, hogy egyszer egy ilyen kisebb esésnél rosszul érkezzen és attól törjön neki a csontja, biztos hogy nem tesz jót neki. Vagy csak én féltem ennyire? Ezen vitatkozunk, mert szerinte semmi baja nem lehet ettől a macskának, én viszont mégis féltem. Szerintem igenis érkezhet rosszul, amiből baja lehet, hiába hogy csak 1-2 métert esik..
2020. jan. 5. 00:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
63%
Azért te is megéred a pénzed kérdező,hogy egy ilyen ember a barátod... Gratulálok. Ha valaki az én macskámat dobálná,biztos,hogy eltörném a kezét!!!!
2020. jan. 5. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: Az igen, az ítélkezés, az megy. De azt nem tudod, hogy milyen ember vagyok, vagy akár hogy ő milyen ember. Még csak a nevem sem tudod, de már lenézel. Már csak azért sem magyarázkodom neked, hogy miért vagyok vele együtt. ;)
2020. jan. 5. 08:56
 13/19 A kérdező kommentje:
A többieknek: Nagy nehezen sikerült meggyőznöm, hogy nincs igaza, és megígérte, hogy nem fogja dobálni a macskát, még játékból sem. :) ha nem tartja be, annak meg lesz következménye.
2020. jan. 5. 09:08
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Örülök neki, hogy sikerült meggyőzni!
2020. jan. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
58%

Normális embert nem kell ilyenről győzködni... Van annyi esze magàtól is,hogy nem dobàlja,ha az állat nem élvezi.

Ja és Kérdező,ne is magyarázkodj,úgyse tudnál mit mondani. És igen,a szefósokat sokan lenézik. Szokd meg.

2020. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Oké, pápá!😘
2020. jan. 6. 00:53
 17/19 anonim ***** válasza:
54%
15-ös ha nem vetted volna észre a kérdező egy kérdést tett fel és nem kötekedést és kiokosítást kért hanem normális választ. Az élvezeteket pedig nem állatokkal kell gyakoroltatni hiszen megteremtették azt a bizonyos másik nemű élőlényt.
2020. jan. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Már egyáltalán nem dobálja, köszönöm a normális válaszokat! :)
2020. jan. 10. 14:24
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Szuper, szívesen! :)
2020. jan. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!