Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Köhög a cicám már 3. napja....

Köhög a cicám már 3. napja. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Eléggé vedlik, ezért kikefélem minden nap a bundácskáját, hogy ne nyeljen túl sok szőrt, ha takarítja magát. Naponta kb. 2x köhög, de elég durván, olyan, mintha meg akarna fulladni, elég ijesztő. Jó étvágya van, széklet is rendben, játszik, dorombol, szóval semmi jele hogy beteg lenne, mégis aggaszt ez a köhögés. Elképzelhető, hogy mégis ilyenkor szőr akad meg a torkán?
2010. júl. 21. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Drágám,hívj már könyörgök 1 állatorvost!A cicád életével jtászol.
2010. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor jó lenne, mielőtt "okos" tanácsokat osztasz, figyelmesen végigolvasnád, amit írtam. Szerintem nálam jobban kevesen törődnek a cicájukkal.

Nem hinném, hogy az életével játszom, ha nem rohanok egyből orvoshoz, amiért köhög. Nem hinném, hogy egy beteg vagy haldokló állat minden nap dorombolna és játszana ugyanúgy mint eddig.

2010. júl. 21. 14:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szóltam.
2010. júl. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a Dorombolás nem csak azért lehet mert Jókedvű! Ez félreértés! Utána lehet nézni, hogy akkoris dorombolnak a macskák ha fájdalmuk van, mert a rezgések amiket kelt a dorombolással gyógyító hatással bír! HA nem hiszed nézd meg Wikipédián! de az 1. válaszoló szólt időben.
2010. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

na ez volt az első és utolsó, hogy itt kérdést tegyek fel, ennyi okoskodó hülyével még nem találkoztam :)

A kiscicám él és virul, kutya baja...

2010. júl. 23. 21:51
 6/6 anonim válasza:
Nekem hosszú szörű macskám van ő is szokott köhögni mert megakad a szörcsomó még él és 4 éves én sem rohanok orvoshoz ha köhögök
2010. júl. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!