Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám néha köhög, lehet...

A cicám néha köhög, lehet valami baja?

Figyelt kérdés

Köhög, vagy tüsszög, vagy nem is tudom, mit csinál. Pár naponta szoktam ezt észrevenni. 3 cicám van, és csak az egyik csinálja.


Egyébként lakásban vannak, drága tápot kapnak, jól el vannak látva, és nem is látszik rajta, hogy baja lenne, csak ez...


2011. jún. 5. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én macskám akkor szokott elkezdeni köhögni, ha elkezd dorombolni. Nem mindig, de gyakran előfordul. Én se láttam semmi különöset rajta. Olyan, mintha szőrgolyót akarna felköpni. De én már nem aggódom miatta, mert amúgy tényleg minden rendben vele, olyan élénk, mint még soha. :)
2011. jún. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én macskám is szokott ilyet csinálni, de egyébként makk egészséges.
2011. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem, neki sincs semmi baja. Talán a szőrt köhögi fel... Nem látszik rajta, hogy beteg lenne, sőt. De ilyenkor mindig megijeszt.
2011. jún. 5. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak szénanáthás, az állatok is lehetnek allergiásak. :)

Vagy nem iszik eleget és kiszárad, már nagyon meleg van és sokat isznak általában. Lehet, hogy nála ez elmarad.

2011. jún. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát, tényleg elég keveset iszik, de ezt nem tudom erőltetni. :) Naponta többször kicserélem a vizet a tálkájukban, mindig friss, de mégsem kell nekik. :)
2011. jún. 21. 15:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Már egy ideje egyébként nem köhögött, és nem is látszik rajta, hogy beteg lenne, épp futkozik a lakásban. :D
2011. jún. 21. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!