Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Hagyjam kimenni?

Mit tegyek? Hagyjam kimenni?

Figyelt kérdés
Szoval van egy 2 eves nosteny macsekom.Es 2 ev alatt sok kart tett a butorokban.Igy ki szeretnem engedni de attol felek ,h elmegy,mert ez a 3. macskam(nagyon szeretem a macskakat :) )az elso macsek him volt ,az elment es soha nm jott vissza ,a 2. meg termeszetes halalt halt. Nah akkor most mit tegyek engedjem ki vagy maradjon inkabb bent ?
2010. júl. 21. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elöször is ivartalanitani kéne,és úgy kiengetheted!
2010. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kint és bent is legyen. Éjszaka engedd be mert akkor veszélyesebb, vagy amikor nem vagy otthon. És neveld! Egy macskát is lehet nevelni! Ha rosszat tesz szólj rá, spricceld le vízzel! Ja és ivartalanítva van? Mert ha nem akkor bent szenvedés neki, vadabb lehet, kint meg gyárt egy csomó kismacskát. Az ivartalanítást is ajánlom.
2010. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mielőtt kiengeded ivartalanítsd. Így kevesebb lesz az esélye, hogy nem megy haza.

Szerintem is nappalra engedd ki, éjjel ne nagyon.

2 éves ivartalanított kandúromnak ez a napirend nagyon bevált. (Előtte ő is szobacica volt.)

2010. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Morfologus ***** válasza:
Nekünk is kint van, van hogy 4 napig nyomát se látom, de mindig visszajön :D
2010. júl. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek en is erre a napiredre gondoltam,az ivartalanitasra is hamarosan sor kerul :)
2010. júl. 23. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!