Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak? Hagyjam békén?...

Mit csináljak? Hagyjam békén? Ne simogassam?

Figyelt kérdés

A macskámnak nemrég születtek macskái. Rendesen eszik meg minden. De ha hozzáérek a kicsik fejéhez és egy nagyon picit megsimogatom akkor oda rakja a fejét de nem karmol meg semmi csak odarakja a fejét.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. jún. 2. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyjad még egyelőre szerintem. Bár nem tudom mekkorák. Legyél a közelükben, úgy a 3.-4. hétnél el lehet kezdeni a kézhez szoktatást.
2011. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tudom mekkorák 3-4 napja születtek
2011. jún. 2. 14:36
 3/6 anonim ***** válasza:
A kutyánk is ezt csinálta anno, amíg túl kicsik voltak, csak nézhettük őket, nem harapott nem morgott, csak eltolta a fejével a kezünket, szerintem várd meg amíg kinyílik a szemük.
2011. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mind kettőtöknek
2011. jún. 2. 14:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy kicsit félti a cicáit, de ilyenkor én az anyuka cicát is szoktam megsimogatni, akkor érti, hogy őt is nagyon szeretik és semmi rosszat nem akarnak a cicusoknak!
2011. jún. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaj de édes, ez tipikus anyacica viselkedés. Odanyúlsz a kicsikhez, de inkább odatolja a fejét ő, óvatos figyelmeztetésként, és kérdésként is egyben, mit akarsz? Még inkább ne nyúlj már hozzájuk, inkább simizd az én fejem...-ez jelzi ezzel...

Inkább hagy őket, ne akarja elcipelni máshova a kicsiket. Aztán fokozatosan úgyis engedi megnézni őket, mert ha eleve így viselkedett veled, alapvetően bízik benned, majd mikor felemelsz egy kicsit, figyeld meg az anyja hogy fog hisztizni...

2011. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!