Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van, akinek a cicája nem...

Van, akinek a cicája nem szereti az alutasakos eledeleket?

Figyelt kérdés
Vettem a cicámnak 2x36 darabos alus kaját, de egyik ízt sem eszi meg. Pedig evvel szerettem volna főként etetni.
2020. jan. 17. 13:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
"Nem baj, csak azt hittem a friss, szaftos húsos kaját jobban szeretik a macskák mint az űrhajós ropit" Lehet hogy szeretni jobban szeretné, de ez olyan mint amikor a zöldség-gyümölcs helyett csokin-cukorkán élne egy gyerek, Nem tesz jót neki attól hogy jobban foga alá való valami.
2020. jan. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az alus nem "tasakos hús", ahogyan nevezed, köszönőviszonyban sincs a valódi hússal, főleg azok, amik nem méregdrágák... azok hústartalma 4%, ami gyakorlatilag nulla egy húsevő állat számára.
2020. jan. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

[link]


Szerintem tanulj meg olvasni, vagy vegyél vissza a nagyképűségből, hogy mindjárt mindent leszólsz, utolsó!

2020. jan. 25. 08:15
 14/15 anonim ***** válasza:
Pedig annak a válaszolónak abban igaza van, hogy az átlag "húsos macskaeledelben a semmivel egyenlő a hús.
2020. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez aránylag jobb amit mutatsz, de ebben is 21 százalék a fehérje.
2020. jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!