Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a cicával kapcsolat...

Mit tegyek a cicával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Testvėreméknél kiscicák születtek tavaly. Mindnek lett gazdija, egyet mi is kaptunk, az utolsót, aki nem kellett senkinek. Mára gyönyörű cicalány lett belőle, 8 hónapos. Jövő héten megy műtétre, már időpontja is van ivartalanításra. Testvérem kėrné vissza a cicåt, mert hogy a gyerekei sírnak utána, mióta karácsonykor meglátták. Azt mondja, hogy milyen szívtelenek vagyunk mi a párommal, hogy nem akarjuk visszaadni a cicát, legalább a gyerekeit nézzük, 5 és 8 évesek. Mi a cicát nagyon megszerettük, nem adjuk vissza, azt mondja, akkor minden kapcsolatot megszakít velünk, mert nem vagyunk tekintettel a gyerekeire! Mi a véleményetek?
2020. jan. 19. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem adnám vissza.

A gyerekek meg legalább megtanulják, hogy szopás az élet.

2020. jan. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem adnám vissza. A gyerekei nem halnak bele ha egyszer nem az van amit akarnak. Ha emiatt akaja megszakítani a kapcsolatot akkor talán nem is baj.
2020. jan. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Én sem engednék a hisztiző kölköknek, az sem ártana ha a testvéred is megtanulna nekik nemet mondani.
2020. jan. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vissza ne add. Keressenek maguknak másik cicát, annyi van, mint a tenger. Ha esetleg segíteni szeretnél nekik, keress te egy, a tiédhez hasonló macsekot.
2020. jan. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem adnám vissza.Nem tudom eddig milyen kapcsolatba voltatok,de szerintem beszélj a gyerekekkel,hogy,ha szeretnének átmehetnek hozzátok és játszhatnak a cicáva.Hátha ennyivel is kiegyeznek.Meg,ha nem lett ivartalanítattva a macskájuk,akkor nemsokára megint lesznek cuki kiscicáik.
2020. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Baromi felelős állattartó az olyan, aki csak azért vinne haza egy macskát/kutyát, hogy a kölykei ne hisztizzenek.... NEM adnám vissza a cicát, és ha emiatt megszakítják a kapcsolatot veletek, akkor jobban is jártok!
2020. jan. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, én is így gondolom!
2020. jan. 19. 18:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem adnám vissza. Ne utólag hisztizzenek. Ott volt a lehetőség, mért nem tartották meg akkor.
2020. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne add vissza. Nem kell mindent megkapnia a gyereknek. Ha egy év múlva már kocsit akar magának a gyerek akkor majd azt is vesznek neki?
2020. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem adnám vissza, a cicának se lenne jó, hiszen ti neveltétek fel. Nekik ott van az anyamacska, vagy nem? Ők a szívtelenek, ha ki akarják szakítani a cicádat a megszokott környezetéből, elvenni őt a szerető gazdijaitól. Egy ideig lehet, hogy haragudni fognak, de majd megbékélnek.
2020. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!