Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől függ hogy hízelgős-e...

Mitől függ hogy hízelgős-e egy macska? Mert van olyan macskám aki dörgölődik meg puszit is ad. Miközben az édesanyja nem csinálja. Bár 4 év alatt eljutott oda hogy hogy picit odatolja mondjuk a kezemhez a fejét.

Figyelt kérdés
2020. jan. 21. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint az embereknél, leginkább a személyisége és a tapasztalatai határozzák meg.
2020. jan. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 cseppszi ***** válasza:
50%
A kölyök macska és az éhes macska többet hízeleg, és ha jön az eső és feltöltődik a szőrük elektromossággal, azt is odabújással próbálják "kiszedni" a bundájukból.
2020. jan. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha valamit el akar érni, akkor nagyon tud hízelegni, de amint megkapja, le vagyok szarva. Rohadt egy dög, de nagyon lehet szeretni.
2020. jan. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ, hogyan nőtt fel, kiskorától folyamatosan emberek között volt-e. Mennyire önálló. Kinti-benti macskák mások, mint a bentik. És a macska fajtája is sokat számít. A hagyományos házimacska szerintem kedvesebb.
2020. jan. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezek ilyen kinti benti macskak de tobbet vannak bent foleg ejjel.

Viszont mellettem csak akkor alszanak ha nincs epp masik macska.

Van ket teso macska is na ok meg egymast nem birjak. :D Raadasul az egyik csak kajaert hizelek. Viszont olyankor olyanokat tud turni az orraval...:D

2020. jan. 21. 12:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Személyiségtől függ. Van egy macskám akit újszülött kora óta én neveltem, kidobták egy dobozban.

Ő nem bújós, akkor lehet simogatni amikor engedi. Ha túl rámenős vagyok akkor otthagy. Nem valami érzelmes, de amúgy nagyon aranyos. Szokott "ajándékokat" hozni, ha beteg vagyok akkor pedig ellenőrzi hogy élek-e még :D


Van egy másik, ő viszont követeli a puszit amint meglát. Mindig velem van, segít minden feladatban a ház körül. Velem alszik. Össze vagyunk nőve.

2020. jan. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!