Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hozzák vissza az ingyen...

Miért hozzák vissza az ingyen kiscicákat fél-1 nap után?

Figyelt kérdés

Okok:

-Sír a cica.

-Elbújik a cica.

-Nem eszik, nem iszik a cica.

-Fél a cica, nem barátkozik.


Mi lehet a baj?


2020. jan. 24. 12:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
Mert hülyék. Ezek tök normális dolgok új helyen.
2020. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%
Hazaviszi, a cica elbújik, persze hogy nem eszik, nem iszik, mert idegen új helyen van, idegen emberek veszik körül, meg kell szoknia a helyét! Sok féleszű ember meg nem ilyen macskát akartam, mert jaj, mi lesz most, megharapja, megkarmolja a visítozó kölykét, és akkor a macskának mennie kell! :(
2020. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
94%
Szegény kiscicák! :'(
2020. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam. Időt se hagynak nekik. Szerintük a macska szenved, inkább visszahozza, nem akarja, hogy szenvedjen.
2020. jan. 24. 12:57
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
Türelmetlenek az emberek, nem várják meg, hogy a cica megbarátkozzon az új környezettel, az új gazdival.
2020. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
94%

Félig off, fél éves volt a macskánk, mikor örökbefogadtuk. Hazavittem, és azzal a lendülettel beköltözött a hűtő mögé egész napra.

Barátnőm kérdezte, hogy na, milyen érzés macskagazdinak lenni? Mondtam eddig semmi változás, mert a macskát még nem is láttam... :D

Estére már némi kajával elő bírtam csalogatni, de csak elmarta, és visszabújt. De pár nap alatt teljesen belakta a lakást.

2020. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
94%

Mert nem választod ki megfelelően a leendő gazdikat, csak ingyen kiscica jeligére a kezébe nyomod annak, aki jelentkezik.

Fogalmuk sincs a macskatartásról, a macska viselkedéséről, így mikor nem úgy viselkedik, ahogy várják, nyilván az első reakció az, hogy visszaviszik.

2020. jan. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
76%
OFF, de egy csomó szaporító ("Micikének át kell élnie az anyaság örömét!" "A kiscicák olyan cukik, kell egy!! Majd ha megunom elajándékozom" "Úgyis csak egy cicája lesz, hiszen első szülés" - és lesz nyolc, vagy épp "az ivartalanítás drága, de nem fogom lakásban tartani" mentalitású emberkék, a teljesség igénye nélkül...) nem érti, hogy miért pofázunk egyfolytában a szaporítás ellen, aztán mennek facebookra sajnálkozni a sok utcán talált, gazdátlan, csontsovány és beteg macskás poszt alá. Adnak egy darab lájkot, mert az sokat segít.
2020. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
72%
6. válaszoló: Nálunk is pont ugyanígy volt, ahogyan Te írtad! :D
2020. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
62%
Mennyi idős kiscicák, és egyáltalán miért születtek?
2020. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!