Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának vérvétel mennyibe...

Macskának vérvétel mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2020. jan. 28. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Nekünk 2 éve Pesten 24 ezer forint volt, de biztosan függ attól is, hogy milyen vizsgálathoz veszik le.
2020. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Tegnap a kisrutin Gyömrőn 10 ezer volt.

Másik, bp-i rendelőben 11 ezret mondtak.

(Nem az ezres különbség miatt vittem Gyömrőre :-) )

2020. jan. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem a vér levételéért kell fizetni, hanem az elvégzett vizsgálatokért, minél több vizsgálatot végeznek, annál többe kerül.
2020. jan. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Így van!Attól függ hogy mit vizsgálnak rajta,ha csak 5féle vizsgálatot csinálnak nem annyiba kerül mint amin 30-at csinálnak.Nekem a kutyám volt vérvételen és neki is volt 6000forintos és 35000forintos vérvétele is.
2020. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Értelemszerűen mi él drágább annál részletesebben vizsgálják,és könnyebben kiderül a baj.
2020. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok okosnak: azért írtam oda, hogy a kisrutin árát tudom jelenleg. Nem értem miért lettem lepontozva??? Hogy lehet, hogy nem hasznos a válaszom???
2020. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valamilyen idegrendszeri problémája lehet a macskámnak mert remeg ha megfogjuk az egyes testrészeit. Ehhez kéne egy vérvétel, esetleg nem tudjátok, hogy mennyibe kerül? Tudom, hogy nehéz de hátha valakinek volt hasonló eset. Azért kérdezem mert nem biztos, hogy bele fog férni a mi kereteinkbe, mert azért van különbség a 35000 és a 10000-res között. Az eddigi válaszokat köszönöm!
2020. jan. 31. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!