Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó minőségű ez a száraz táp?

Jó minőségű ez a száraz táp?

Figyelt kérdés
Kisvárosi egyetlen állateledel kereskedésben Happy Cat száraz tápra akart rábeszélni a tulajdonos, hogy ettől jobb nincs. Mondtam utánanézek, és majd visszamegyek. Jó lesz ez a táp az ivartalanított cicámnak?
2020. jan. 28. 15:32
 1/4 Béla211 ***** válasza:
76%

Ahogy utána néztem igen az jó.az ivartalanított kandurjaim szeretek és eltelnek tőle. Viszonylag magas fehérje tartalom mellett alacsony a zsírtartalma csak 10;5 %. Amúgy a nem tudom mennyiért adja kilós áron de a zooplus.hu nagyobb kiszerelésben ezer forint kilós ár körül meglehet venni. De azért én előtte vennék kis mennyiséget, hogy még eszi e?

Amúgy van belőle 3 íz. Azt hiszem.

2020. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Az ivartalanított cicáknak való tápra írtad ugye? A zsírtartalmat kell néznem, hogy tudjam hogy jó lesz e?
2020. jan. 28. 15:47
 3/4 Béla211 ***** válasza:

Igen arra írtam. 14 alatt zsírtartalma már jók. De elvileg 16 15 % már jó az ivartalanított cicának.

De ez függ attól is hogy majd mennyit mozog meg, hízik e. Azt is érdemes nézni elvileg hogy a foszvor tartalom ne legyen túl magas. Itt úgy néztem hogy 2% fölött ne legyen. Mert, hogy ne legyen neki vese köve vagy húgyhólyagkove. Meg hogy a nyersfeherjet ne legyen 40% fölött bár erről elég erős vitta van. Meg hogy mennyi a taruin tartalom elvileg a baranyosban több van a csirkés én van a legkevesebb.

Amúgy én több felé macska tápot próbálok most a cicaknal. És a happy cat tűnik olyan értelemben a legjobbnak, hogy. Jól laknak tőle. És nem puncsolnak etelert ha a napi adagot meg kapják.

Amúgy érdemes nézni hogy túl sok gabonát ne tartalmazzon főleg ne búzát meg cukrot vagy cukorrepat. Meg ugye tartósíto szereket se. Amúgy még fressnapfban kapható premierje sem rossz főleg ár érték arányban. De nekem amiket ki próbáltam ez volt talán a második legjobb.

2020. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm szépen a válaszod!
2020. jan. 28. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!