Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen időközött kell a benti...

Milyen időközött kell a benti macskát féregteleníteni?

Figyelt kérdés
Tabletta vagy paszta? Pásztával még nem próbáltam,azt sem tudom milyen,vagy hogy kell beadni.

2020. jan. 28. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Évente, én tablettával szoktam. Kicsi az esélye a férgességnek, mivel bent tartod. Az enyémek kijárnak, de így télen 20 percre maradnak kint, később már ha több időt töltenek majd kint nagyobb lesz az esélye a férgességnek.
2020. jan. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 havonta adok nekik.Attól hogy benti még te beviheted a cipődön.A paszta nekem bevált.
2020. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A mi állatorvosunk is 3 havonta mondta a benti cicának.
2020. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Ha benti a macska, mitől férgesedne?
2020. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Évente egyszer kap a dokinál tablettát, amikor az éves oltást is kapja.
2020. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Hústól, az enyémek egerektől kapták sajnos, meg egymástól, meg te is beviheted... Ha több macska van... Meg a sajtá érdeked is, mert a fégrességet ritkán, de elkaphatja az ember.


Kijárósnak szerintem 2 havonta ajánlott, ez saját tapasztalat. Mert nem előzi meg a kialakulását, hanem csak megöli, meg kihajtja a férgeket. Illetve ha bizonyítottan férges, akkor mindenképpen ismételd meg 2 hét múlva, akármit használtál rá, mert a peték akkorra kellnek ki.

2020. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha bent tartott állatról van szó, szerintem nincs értelme az évesnél gyakoribbnak.
2020. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!