Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg macska? Van valami jó...

Beteg macska? Van valami jó tanácsotok, tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A napokban megjelent a kertemben egy macsek. A nyelve kint volt, nagyon folyt a nyála. Elvittem orvoshoz, 40 fokos láza volt, amire kapott lázcsillapítót.


Vissza kell vinnem csütörtökön. Az orvos szerint összeverekedett egy másik kandúrral, komolyabb baja nincs (szerinte). De aggaszt, hogy folyamatosam gubbaszt, enni nem akar, a nyála meg folyik. Nagyon levert, nem eszik.


A tesztek amiket csinált, negatívak lettek. A fogai és az ínye rendben van.


A garázsban szállásoltam el ideiglenesen, mert nekem bent a házban van 2 macsekom, akikhez nem akarom behozni és félek, hogy meglép ha az udvaron van.


De olyan ramaty állapotban van, hogy félek mire hazamegyek, már nem él...


Találkoztatok ilyennel? Kéne neki infúzió? Vigyem másik dokihoz? Elhiszem amit az orvos mond (legalábbis azt hiszem), hogy összeverekedett másokkal, de akkor tényleg ilyen szarul kell kinéznie és ilyen rosszul kell lennie?


2020. febr. 4. 09:35
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Kapott infúziót. Vettem neki alutasakos kaját, abból evett reggel egy kicsit és ivott vizet is. Holnapután kell visszavinnem.


Közben beszéltem egy másik orvossal, holnap elviszem oda is, hogy más is mondjon véleményt.


A nyála változatlanul folyik és úgy látom, hogy az orvosnak gőze sincs arról, hogy mi lehet a baja. Megint belenézett a szájába, de nem látott semmit.

2020. febr. 5. 10:35
 12/20 A kérdező kommentje:
Közben az egyik ismerősöm beleszeretett, szóval ha megmarad, akkor úgy néz ki, hogy gazdija is lesz. Egyébként jó fej macsek, úgy is bújik meg dörgölőzik, hogy rosszul van.
2020. febr. 5. 10:37
 13/20 anonim ***** válasza:
Remélem megmarad. Nagyon aranyos lehet.
2020. febr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
42%
Calo-petet nem javasolt ez a "csodás " orvos? Abból nagyon pici is sok erőt ad neki. Drukkolok a cicusnak! Remélem meggyógyul.
2020. febr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Utolsó! Nem javasolta, azt magamtól vettem, mert az enyémeknek is szoktam adni. :D


Már jobban van, talán minden nappal egy kicsit jobb. Nagyon lassan javul... tegnap vettem neki konzerveket, amik 100%-ban húst tartalmaznak, abból egész sokat evett. Nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki, hogy megmarad.

2020. febr. 6. 11:18
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök , köszönöm hogy írtál! Jó látni hogy vannak hozzád hasonló állatbarátok.
2020. febr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Jelentem meggyógyult, pénteken költözik gazdihoz. :)
2020. febr. 11. 07:37
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Szuper :)
2020. febr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szuper, köszönöm hogy írtál :)
2020. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy írtál....és, hogy ilyen jót!!:))

Remélem, innen már szerencsésebb lesz a cicc......bár mákja volt, hogy veled találkozott!:)

2020. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!