Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeritetek milyen fajta ez a...

Szeritetek milyen fajta ez a cica?

Figyelt kérdés
[link]

2020. febr. 16. 08:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem perzsa
2020. febr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

[link]


még egy kép :)

2020. febr. 16. 09:21
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit olyan, mint egy ragdoll, de semmiképpen nem perzsa, max félperzsa :)

Nagyon szép!

2020. febr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Az biztos, hogy az elődjei között, volt perzsa.
2020. febr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörűség!:)
2020. febr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Ha nincs törzskönyve, házimacska. A kérdés is felesleges.
2020. febr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,nagyon menő a válaszod,és egyben nagyon uncsi!Egy cica nem a papírtól fog egy fajtához tartozni,hanem a szüleitől! Nem tudhatod ,hogy a szülei törzskönyvezett állatok-e. Egyébként ő már ivartalan,tehát szinte mindegy ,h "házicica"-e,nyugi ezzel nem sértesz meg ;) :D Amiért kérdés a fajta,csakis a karaktere és a szőre ápolása. (még nem vettem meg,de nagyon remélem az enyém lesz )
2020. febr. 16. 10:36
 8/15 anonim ***** válasza:
26%

Ha nincs tk, nem tudhatod a felmenői között milyen fajták vannak, nincs rá bizonyítékod, hogy ki tudd jelenteni, hogy fajtatiszta. Az, hogy anyu apu hasonlít a nagy drága bengálihoz, nem lesz fajtatiszta, max fajtajellegű. De ha megnyugtat, hogy biztos drága macskád van, hajrá. Ha a szülei meg törzskönyvesek, de nem kérik ki, annak oka van: nem jelentik be az egyesülethez, hogy meg tudják szegni mondjuk a 2 évente 3 almot, mert ha 4 van, jobban hozza a pénzt, csak akkor nem jelenti be.

Hiába próbálsz okos lenni, ha nincs tk, házicica, pont. Hosszúszőrű, tehát logikusan végiggondolva a szőrét naponta kell fésülni. Wow. A karaktere meg nem csak fajtától függ (ami itt nincs is), hanem a tartásától, mennyi időt volt együtt az anyuval, mennyire szocializálódott jól (ezt nem vitatom, mert nem tudhatom, lehet valóban jó helyről származik, és akkor semmi gond nem lesz a személyiségével.)

2020. febr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Hogy milyen fajta, azt valóban csak a törzskönyv tudja megmondani, egyébként inkább ragrollra hajaz, semmiképp sem perzsa. Mindenesetre nagyon szép. :)
2020. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

8/9 ha kötözködni vagy itt,mehetsz is. Írtam,hogy miért kérdés a fajta. Hogy drága cica vagy sem... naja... ki látja őt? Nem egy kutya,akivel utcán "villogok".. Próbálsz itt fellengzősen beszélni,de tudod hosszú szőr és hosszú szőr közt rohadt nagy különbség van az ápolást illetően. Van egy ragdollom,hosszúszőrű ő is,de soha nem bűzlik,és nem filces a szőre,pedig nem fésülgetem csak vedlési időszakban. Gyerekkoromból emlékszem egy ismerős perzsájára,akit folyton fésülni kellett,és akkor is lettek filccsomói.

A karakter... persze,hogy cicafüggő,pl az én ragdollom se egy bújos típus,holott ezt tarják róla,de az alapvető jegyek megvannak. Tudom,hogy szelíd,kedves,játékos fajta.Persze,ezen belül mind egyéniség,tudom. Na mindegy,nem szeretném ezt tovább magyarázni,de hogy megnyugodj,akkor a kédésem,milyen fajtára hasonlít külsőre leginkább. ;)

2020. febr. 16. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!