Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Szétnyílt a macskám...

SOS! Szétnyílt a macskám műtéti hege mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ivartalanították pár napja a lány macskám. Én dolgozom, öcsém van vele de teljesen nem törődöm faggatások árán közölték anyámmal hogy ja vérzik a heg és szétnyílt de ők nem viszik orvoshoz jöjjek el a munkából őket nem érdekli. A várpsba mindkét állatorvos bezárt, csak Nyíregyen van az állatkórház tőlünk 2 órára.. kocsi nincs. Nem voltak hajlandók ma sem elvinni.. pénzem az utolsót kifizettem a műtétre vizsgálatokra azt sem kapok tőlük kölcsön. A cica amugy sétál eszik iszik nincs semmi de a sebe szétnyílt. Holnap tudom vinni délelőtt de addig mit tegyek? Gallért akárhányszor teszem a legszorosabbra is leszedi, ruhait kirágja, tapaszt leszedi.. kérlek segítsetek!:(

2020. febr. 17. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Viccen kívül: zárd be valahova. Ha sokat mozog, játszik, fut, jobban szétnyílhat. Esetleg bekenni beatine-al?
2020. febr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Szóljál az állatorvosnak!
2020. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%

Látod ezért van az hogy az embernek szépen sorba legyen mindene: Először:esze

Másodszor: pénze

Utána jöhet a vásárlás és szép lassanként minden amikhez az előzőek kellenek.

2020. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk van házhoz jövő, ügyeletes állatorvos. Nálatok nincs? Neten utána tudsz nézni.
2020. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelt válaszoló társaim, olvassátok már el amit leírt! Nincs pénze, nincs járműve senkitől nem kap kölcsönt. OK hogy szóljon az állatorvosnak de utána mit mondjon neki??? Köszi haver?
2020. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
5: akkor holnap hogy fogja orvoshoz vinni?
2020. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
5: ezért hasznos a 3. tanácsa. Nem is értem, miért lett lepontozva.
2020. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
:D tudjad: a hármas is én voltam, köszi!
2020. febr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Felhívod az állatkórházat/ügyeletet, közlöd, hogy nem tudod most sehova vinni, de rákérdezel, hogy mit tehetnél, míg eljutsz vele az orvoshoz. Holnap délelőtt meg elviszed dokihoz és részlet fizetést kérsz, ha nem tudsz fizetni.
2020. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
Rendbe teszed a macskát utána meg új gazdit keresel neki aki tudja is gondozni!
2020. febr. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!