Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Szétnyílt a macskám...

SOS! Szétnyílt a macskám műtéti hege mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ivartalanították pár napja a lány macskám. Én dolgozom, öcsém van vele de teljesen nem törődöm faggatások árán közölték anyámmal hogy ja vérzik a heg és szétnyílt de ők nem viszik orvoshoz jöjjek el a munkából őket nem érdekli. A várpsba mindkét állatorvos bezárt, csak Nyíregyen van az állatkórház tőlünk 2 órára.. kocsi nincs. Nem voltak hajlandók ma sem elvinni.. pénzem az utolsót kifizettem a műtétre vizsgálatokra azt sem kapok tőlük kölcsön. A cica amugy sétál eszik iszik nincs semmi de a sebe szétnyílt. Holnap tudom vinni délelőtt de addig mit tegyek? Gallért akárhányszor teszem a legszorosabbra is leszedi, ruhait kirágja, tapaszt leszedi.. kérlek segítsetek!:(

2020. febr. 17. 17:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves válaszok köszönöm.. végül kaptam kölcsön barátnőmtől következő fizuig, most jöttünk az orvostól, nem nyílt szét csak egy részen kirágta a varratokat, lefertőtlenítették, kapott antibiotikumokat a héten minden nap megnézi. Biztos csak az a felelős gazda akinek van kocsija... Utolsó te meg ne kerülj olyan helyzetbe amikor hó vége felé nincs annyi pénzed, mert elmegy gyógyszerekre és a macska szövődményeire! Ez egy szar hónap de megoldottam köszönöm...
2020. febr. 18. 12:44
 12/13 anonim ***** válasza:
92%
Örülök, hogy megoldódott! Gyors felépülést! :)
2020. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2020. febr. 18. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!