Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szőnyeg felfogja a macskaszőrt?

Szőnyeg felfogja a macskaszőrt?

Figyelt kérdés

A lakás minden pontján macskaszőr van, hiába a takarítás, másnap ugyanolyan.

Zavar és szégyellem, hogy nem lehet nálunk leülni, mert minden szőrös. Ha vendégek jönnek, szösztelenítő hengert kell nekik adni, mielőtt elmennek. Sajnos a kajába is belekerül, hiába figyelek oda. Bárhol végighúzom a kezemet, millió szőr tapad rá. A szobákban parketta van, de nincs szőnyeg. Ha lenne, felfogná kicsit a szőrt?



2020. febr. 23. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fel fogná valamennyire.
2020. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem felfogja, hanem konkrétan beleragad a szőr. Pár hét után pont olyan szőrös lesz a szőnyeg is, mint a macska háta.

Inkább vegyél egy akkumulátoros porszívót és minden nap menj vele körbe.

Mivel nincs kábel, egy mozdulat előkapni és pár perc szobánként.

[link]

2020. febr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Barát Csaba ***** válasza:
0%
Az értelmesebb emberek ezéprt sem tartanak macskát házban! Egyébként a macska hátsóján lévő szar stb. szintén veszéyles lehet, ha gyengébb lesz a zimmunrendnszered!
2020. febr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Felfogja és aztán alig lehet belőle kivakarni :D. Sok posrszívózás, ülőalkalmatosságokra mosható huzat, azt szárítógépben szárítsd, az leszedi a szőrt. Macskára furminator.

A másik amin érdemes elgondolkodni, az a kaja. Az én macskám iszonyat vedlett, amíg tápot evett. Most nyersen eszik főleg, most is hull, de sokkal elviselhetőbb.

2020. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem szaros a macska.

Szoktam fésülni, igaz nem furminátorral, múltkor idegességemben meg is fürdettem, de nem lett jobb. Nem baj, ha a szőnyegbe beleragad, az lenne a lényeg, hogy inkább oda, mint hogy keringjen a levegőben. Hústól is, táptól is szőrözik, félhosszú szőrű, ráadásul fehér.

2020. febr. 23. 16:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Remekül felfogja a szőnyeg, de marha nehéz kiszedni belőle, én tisztítószerrel nedves kefével négykézláb szoktam. Ettől függetlenül minden szőrös lesz ugyanúgy.
2020. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk robotporszívó megy kb 2-3 naponta körbe, sokkal jobb a helyzet amióta használjuk. Ezen kívül a kanapén szoktam naponta szösztelenítő kefével átfutni. Illetve ha jönnek vendégek előtte nagytakarítok mindig. Így is van szőr, de talán kezelhető mennyiségű. Szőnyegből rövidszálút válassz, hosszúból az életben nem fog kijönni a szőr.
2020. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2020. febr. 23. 19:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahol gyalulnak, ott hullik a forgács! Akinek meg nem tetszik, nem jön hozzánk vendégségbe!
2020. febr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!