Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet jól kimosni a...

Hogy lehet jól kimosni a macskaszőrt a ruhából? Tud-e valaki valamilyen eszközt vagy valamit ami kiszedné?

Figyelt kérdés

2013. jan. 29. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Az a Sticky buddy nevű ökörség amit a teleshopban reklámoznak, az pont megfelelő erre a célra. Igaz, szinte semmi másra nem jó, de erre igen. (Na jó, pénzérméket is lehet vele az asztalról felszedni ahogy a reklám mutatja, de ez nem túl gyakori használati mód.)

Vagy azok a macskaszőr-eltávolító papírragacs hengerek, amiket kb. 200 Ft-ért árulnak az Ikeában. Más, ezeknél hatékonyabb és egyszerűbb módszert még nem sikerült kieszelnem a probléma megoldására.

2013. jan. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szövetes szösztelenítő(fresiben,obiban,rossmannba is kapható)illetve a ragacsos is hatékony,de a kettő együtt a nyerő.A gépbe ne rakd be szőrösen mert összeáll a ruhán a szőr és arról már csak kézzel tudod leszedni.
2013. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sheex ***** válasza:

[link]

310 Ft, szóval nem vág a földhöz :)

2013. jan. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaja, ez utóbbira gondoltam én is. Nem drága, de egész hatékony, és viszonylag sokáig is tart (sok réteg van rajta). Ha ügyesen beosztod, akár hónapokig is el lehet használgatni egy ilyen hengert.
2013. jan. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alaque ***** válasza:
Én ragasztószalaggal szoktam.
2013. jan. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a fentieket, mi ragacsos hengert használtunk. A mosás nem igazán használ, ráadásul benn is marad a szőr egy része a mosógépben és összeszőrözi a többi cuccodat is.
2013. jan. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én holnap veszek sticky buddit vagy mit de nem teleshopból hanem vateráról úgy csak 1600 :) majd holnap letesztelem, főként a kanapén, h jó-e.....
2013. jan. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!