Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az anyacica miért vitte el a...

Az anyacica miért vitte el a kicsit azután h 2 napot itt volt amikor megszületett?

Figyelt kérdés
A cicám az elmúlt napokban szült és a kiscica utána 2 napig itt ült az anyukájával egy dobozban aztán a 3. nap reggelén azt vettük észre,hogy nincs ott a kiscica de az anyukája itt volt,viszont azt gondoljuk,hogy felvitte a tetőre mert állandóan onnan ugrál le.
2010. júl. 24. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Túl sokat nézegettétek, piszkáltátok, simogattátok. Ott biztonságban érzi magát és a kölykét
2010. júl. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg a tetőn akkor!
2010. júl. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nézegetni nézegettük de nem simogattuk meg ahogy láttuk az anyját se zavarta de a kicsihez hozzá se nyúltunk.Amúgy rohanok a tetőrexd
2010. júl. 24. 08:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is, ott érzi biztonságban.

Évekkel ezelőtt az enyém éjjel, szülés előtt felébresztett.

Végig simogattam a hasát, 4 kiscica lett. Azután mindig behordta őket az ágytakaró alá, hiába tettem vissza őket a dobozba.

Készítettem is egy KRESZ táblát, rájuk ne üljenek. :D

2010. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez aranyos:) na jólvan akkor majd előhozza valamikor..köszönöm a válaszokat!:)
2010. júl. 24. 09:06
 6/7 anonim ***** válasza:

A cicamama oda viszi a kölykeit, ahol biztonságban tudja, ez az állati ösztön. Amíg ő jónak látja, védi a kicsinyeit annak ellenére, hogy ti nem bántjátok. Amikor úgy érzi, akkor meg fogja mutatni nektek is, de addig "eldugja".

Olyan aranyos ez a gondoskodás!!!!

2010. júl. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az anyamacska mindig költözteti a kismacskákat. Ösztön.
2010. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!