Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Grumpy Cat milyen fajta cica?...

Grumpy Cat milyen fajta cica? Valaki a pontos nevét ennek a fajtának?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég óta tetszik, ez a fajta avagy kinézetű cica. Beírtam googleben is de nem találtam pontos információt. Nagyon rég óta szeretnék egy ilyen fajta cicát, de nem tudom milyen fajta így nem tudom rá keresni sem sajnos. Trollok és bunkók hagyjanakk! Köszönöm!

2020. febr. 28. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sima házi macska. Azaz, nem fogsz találni egy ugyanolyat, de biztos sok hasonló házicica létezhet, csak tudni kell keresni.
2020. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Burmai szent templommacska /briman macska, perzsa-himalája keverék-kombó :), Hócipős macska (ez tényleg egy fajta hivatalosan is.:))


Hasraütés-szerűen pár, amelyik hasonlít; és lehet , hogy benne is van a felsorolásomban, de nem tutkó, csak kerestem párat, ami hasonlít. :):)

2020. febr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy nála ez nem fajtajelleg, hanem egy betegség volt?
2020. márc. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!