Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám miért nem eszi meg a...

A cicám miért nem eszi meg a száraz kaját?

Figyelt kérdés

Kitekat cica eledelt kapott de nem eszi meg...

1 éves és 4 hónapos kan cica :)

De még most kapott 1.-nek...nem is nagyon akartuk neki adni csak ugy próbábol...a kajával van a baj?vagy mert még nem evett ilyet?

Vagy másnak is van/volt ilyen baja??


2010. júl. 24. 18:26
 1/6 Autumn válasza:
100%

Nekem is ilyen korú&nemű macskám van - próbáltam régebben is, de a mai napig finnyás. Sőt konzervből is csak a frissen szedettet eszi...:S :D

Egy szóval passz!

2010. júl. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még soha nem evett száraz tápot??:O Nem rosszindulatból,de száraz táp mindig legyen előtte,főleg ha egyedül van napközben...meg kell a fogainak is,hogy erősödjenek neki!Nem véletlen találták ki,mert ha csak konzervet eszik,a fogai nem lesznek erősek:(Amúgy sztem azért nem eszi meg,.mert idegenkedik tőle,soha nem evett még....:S
2010. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyem sem szereti a szaraz tapot. Meg ugy sem ha osszekeverem valami massal, amit szeret. Viszont a dinnyet azt megeszi! Ilyen az izlese.
2010. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Adj neki kutyatápot. Vagy keverd össze nyállal.

Vannak neki fogai? Ha nincs ajánlom a fogorvost

2010. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz más fajtával! De csak kisebb mennyiségben vegyél, ha nincs másik cica aki megeszi. Nekünk pl a Winston (Rossmann)konzervet eszik a cicák, azon élnek, ez vált be, de szárazból ugyanez a márka nemgyere be nekik. És a sógornőmék macskája dettó. Tőlük kaptuk a szárazat, mert az övéké nem ette. Hát a mieink se.

Ami bejött száraz: Hens - piacon veszem kimérve és zárt műanyag dobozban tartom. De szeretik még a Purina One-t, meg a Royal Canint (naná!!!)is.

Ha tudsz kimérve venni, vegyél keveset először, próbáld ki!

2010. júl. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az én cicám évekig nem volt hajlandó megenni a macskatápot, de még a konzervet sem. Csak párizsit, májkrémet evett, meg ilyesmit.


Aztán egyszer vettem neki valami marhaspeckó macskatápot, horror összegért (legalábbis az én pénztárcámhoz mérve az). Purina táp volt, "kifinomult ízlésű macskáknak". Aztán csak azt volt hajlandó megenni.


Most már mindent megeszik.

Konzervet, tápot, mindent.


Most 6 éves, és legalább 3, de inkább 4 évig dacolt.

2010. júl. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!