Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Darling száraz macska eledelrő...

Darling száraz macska eledelről mi a véleményetek? és a kitekat konzerv macskaeledelről?

Figyelt kérdés
Hány hónapos koruk óta adjam nekik ezeket? és addig mit adjak?
2011. aug. 23. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ezeket inkább ne add a macskádnak mert rossz minőségűek


inkább ilyen tápot pl.:pro-plan macskatáp,vagy iams konzerv,cat chow táp,

2011. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem tudod hogy ebből a konzervből mennyibe kerül 1 kg a tápból pedig 2 kg és ezeket lehet kapni a Szerencsi Tescoban ?
2011. aug. 23. 13:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A darling a legrosszabb szerintem, legalábbis nekem nagyon nem jött be!! Szegeden van fressnapf- nem kizárt h a tescon belül, ezt nem tudom :/ Onnan ajánlom a fit and fun, multifit, cat chow száraztápokat, amik olcsóbbak (fit and fun 5kg 1600, multifit 5kg 2400, cat chow 1.5kg 1500)

Konzervből szintén a multifitet ajánlom, az 800g 330HUF, és vannak még prémium konzerveik (60% hús) amik 500ft körül vannak. Ezek sokkal jobbak mint amiket írtál, és árban ugyan ott vannak.

2011. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Ne a márkára menj, hanem hogy mindent megegyen. Nem olcsó dolog Darlingot meg Wishkast venni neki 15 éven át. Ha ezeket adod majd neki és felnő, az olcsóbb táphoz hozzá sem fog nyúlni. Az olcsóbbak közül kikísérletezed, melyik ízlik neki. (Ha ajánlhatok egyet, Lidl-ben van Coshida, azt az enyém nagyon szereti.)
2011. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Utolsó: aki nem hajlandó költeni a macskájára, mert az "drága" az vegyen plüssmacskát!!! Ha még a whiskas szennyet sem vagy hajlandó megvenni,m hanem még annál is szarabbat adsz rendben, de legyél szíves nem reklámozni a beteges etetési szokásaidat. A gyomrom kifordul az olyanoktól, mint te, minek neked állat???? Bocs az offért.
2011. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem meg a hiperszuper extra kaják sem olyan hiper szuper extrák mint gondoljátok. Én Kitekattal etettem meg Whiskassal éveken keresztül, most tértem át a Multifitre mert olcsóbb, és soha semmi baja nem volt a cicáimnak. Érdekes. Se egy nátha se semmi... És szépek és aktívak és egészségesek.


Én azt nem bírom elvíselni mikor az emberek azt hiszik hogy a full luxus termékeket kell vásárolni meg mindent megadni az állatnak. Hm...az enyémek nem hajlandók csilivili játékokkal játszani csak papírgalacsinnal meg vékony kis spárgával. Nincsenek elkényeztetve? Valahogy így mondanám :) És így a jó, mert nem követelnek meg dolgokat.

2011. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: a legegészségesebb az általad főzött kaja, mert abban tudod igazán mi van. Kíváncsi vagyok ki eteti így a cicáit!
2011. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

A válasz megírásának időpontja: 08-24 13:38


Látom a prémium minőségű tápok gyártóinak sikerült elérniük, hogy teljes mértékben azonosultál a termékükkel.

Gratulálok! ;D

2011. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez abszolút tévedés!! Nem etetek prémium táppal!!! Nem a márkát nézem, hanem a hústartalmat, legyen MINIMUM 15% és akkor megveszem. Konzervnél is ez a feltétel. Továbbá nyers hússal etetek még, de sok rakás szennyel, aminek 4!!!%-os a hústartalma? Viccelsz? Mi a többi?
2011. okt. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

"A holisztikus állatorvosok megállapították, hogy, ha egy macskát nyers hússal etetnek, eltűnnek az olyan krónikus degeneratív betegségek mint a: macska-leukémia, szívproblémák, daganatos megbetegedések, vagy a meddőség."

szóld le a másik embert, és mutass rossz példát.

2013. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!