Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel védhetem meg a macskám...

Mivel védhetem meg a macskám az elektromos kábelektől?

Figyelt kérdés
Mindent megrágcsál. Túl a káron a amit okoz nagyon féltem, nehogy megrázza valami. Van valami praktikája valakinek?

2020. márc. 5. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Praktika nincs. Áramtalanítani kell amit lehet. Ki kell húzni,ami nem fontos pl tv,mikró,allólàmpa stb. (Nem mellesleg sokat spórolhatsz vele) amit pedig nem tudsz kihúzni,mondjuk a hűtő vagy fagyasztó,azt vagy eltorlaszolod,vagy pedig szoktak hozzá ilyen kis vezetőbe rakni.
2020. márc. 5. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alifóliába tekerd a kábeleket, a fémes cucc a legtöbb macskát zavarja.
2020. márc. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Nyilván erre az lenne a megoldás, hogy ne legyen szabadon kábel, vezeték.
2020. márc. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha több kábel fut egymás mellett azokat összefogni (pl gyorskotozovel), útból, földről eltenni, egyik ismerősöm műanyagból csinált "borítást rá" (műanyag cső) a számítógépe körüli kábelekre. Nálunk nincs ilyen probléma, még sosem próbálta megrágni őket, de a hosszabbítókat, elosztókat mindig kikapcsolom, feleslegesen nem marad bedugva semmi.
2020. márc. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amit lehet dugj el pl kábelcsatornába.
2020. márc. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vehetsz csak neki külön "kábelt" (valami hasonló rágcsálós játékot) amivel nyugodtan játszhat :)

Legyenek kint érdekes játékok, amivel elfoglalhatja magát.


A kábeleket vond be valamivel, ami védi, esetleg valami macska számára rossz ízű és/vagy szagú dolgot is bevethetsz, ami elveszi a kedvét :)


Boltban láttam ilyen spray-t

2020. márc. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mindet kipróbáltam és eddig semmi nem jött be az eddigi javaslatok közül se, teljesen rezisztens az imádott dög. Esetleg azon gondolkodom, hogy valami érdes felülettel, AMI NEM VEZETI AZ ÁRAMOT, bevonom a kábelt. Új ötletek?

2020. márc. 31. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!